يکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 26
کد خبر: ۲۱۶۱۵۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۸
در سکوت مسئولان بوشهری
در سکوت مسئولان استان بوشهرْ بار دیگر حقوق شهروندی مردم استان بوشهر نادیده گرفته شد تا بیش از این مظلومیت آنها اشکار شود.
به گزارش سوک ْ پرواز ۴۱۲۵ هواپیمایی زاگرس که قرار بود امروز(سه شنبه) ساعت ۱۴:۳۰ مشهد را به مقصد بوشهر ترک کند به دلیلی نامعلوم لغو و بدون اعلام دلیل به مسافران این پرواز از سوی این ایرلاین با پرواز دیگری به شماره ۴۱۱۱ ساعت ۱۵ از مشهد به شیراز جایگزین شد.

بر اساس این گزارش، مسئولان این ایرلاین مسافران بوشهری این پرواز را پس از پیاده شدن از هواپیما سوار بر اتوبوس کرده تا مابقی مسیر را برای رسیدن به بوشهر از این طریق طی کنند.


یکی از مسافران این پرواز در اعتراض به این اقدام دور از شأن شرکت هواپیمایی زاگرس گفت: مسئول این شرکت هواپیمایی با نادیده گرفتن حقوق شهروندی و در نظر گرفتن وقت مردم اقدام به این کار کردند و تا کنون دلیل این کار برای مسافران بوشهر مشخص نشده است.

وی افزود: در حالیکه این ایرلاین هزینه مسیر مشهد به بوشهر را از مسافران اخذ کرده بود اما آنان را در شیراز پیاده کرد تا مابقی مسیر را از شیراز به بوشهر با دو‌ دستگاه اتوبوس طی کنند.

این اتفاق در حالی صورت میگیرد که گزارش هواشناسی شرایط نامطلوبی را به لحاظ جوی برای آسمان استان بوشهر پیش بینی نکرده است، با این حال به نظر نمی رسد لغو این پرواز به دلیل شرایط جوی بوده باشد.

شایسته است مسؤولان این ایرلاین نسبت به این اقدام دور از شأن پاسخ قانع کننده ای را به مسافران دهند و برای این کار خود دلیل روشنی داشته باشند.

لازم به ذکر است در چند سال گذشته همواره لغو پروازهای بوشهر یا تاخیرهای طولانی در انجام پرواز و همچنین جایگزینی پروازهای بوشهر مسبوق به سابقه بوده است و همیشه گلایه و انتقاد مردم این استان در این باره شنیده شده است اما هیچگاه مسؤولان جامه عمل به این دغدغه و گلایه مردم نپوشانده اند.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۲
دلیران تنگستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
0
0
مسئولان ضعیف استان بوشهر آهسته بیایید و بروید تا گربه شاختون نزنه!
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
0
0
مسئولین اگه بفکر مردم بودند این حال روز مردم نبود
نام:
ایمیل:
* نظر: