يکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 26
کد خبر: ۲۱۶۱۵۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۹
مدیرکل بازرسی استان بوشهر:
کرمی اظهار داشت: تقابل و یا انداختن توپ به زمین یکدیگر توسط برخی مجموعه های ناظر بر بازار یکی از عوامل مهم در بی بند و باری توزیع کالا و خدمات در استان بوشهر است.
به گزارش سوکْ غلامحسین کرمی در نشست هماهنگی بازرسی و نظارت بر اصناف افزود: خالی شدن میدان توسط برخی ادارات و دستگاه ها وضع کنونی بازار را به وجود آورد که باعث آسیب دیدگی خط مقدم اقتصادی شد.

وی بیان کرد: نبود نظارت جدی بر بازار و به هم ریختگی سازمانی عرضه کالاها و خدمات نارضایتی مردم را در پی داشته است.

کرمی اظهار داشت: تقابل و یا انداختن توپ به زمین یکدیگر توسط برخی مجموعه های ناظر بر بازار یکی از عوامل مهم در بی بند و باری توزیع کالا و خدمات در استان بوشهر است.

وی با اشاره به اینکه افزایش قیمت دلار بر برخی از کالاها و اقلام اثر ندارد گفت: وجود چنین اوضاعی باعث فراهم سازی بستری مناسب برای افرادی است که تنها برای منافع شخصی است.

کرمی بیان کرد: در برخی موارد که خلأ قانونی وجود دارد نیاز به بررسی بیشتر است ولی نبود و یا کمبود نظارت باعث این به هم ریختگی سازمانی در بازار است.

وی با بیان با برشمردن ظرفیت های ستاد امر به معروف استان در امر نظارت و بازرسی افزود: تیم متشکل از دستگاه های ذیربط به منظور پیگیری جدی نظارت بر بازار، ارائه و توزیع کالا و خدمات باید تشکیل شود.

کرمی گفت: در این تیم ها باید از بازرسان ستاد امر به معروف استان بوشه که در ادارات و دستگاه ها نظارت دارند برای تیم های نظارت استفاده شود.

به نوشته ایرنا در این نشست که مدیران کل و معاونان دستگاهای مرتبط با نظارت بر بازار حضور داشتند راهکارهای مقابله با گران فروشی و توزیع هر چه بهتر ارائه کالاها و خدمات مورد بررسی قرار گیرد.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۲
همشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
0
0
جهت اطلاع همشهریان میرساند چند بار تماس گرفته با 124 همین سازمان برای گران فروشی متاسفانه هیچ گونه رسیدگی نمیشه هر چه میکشیم از خود دستگاهای دولتی هست وگفتن ما الان نیرو نداریم دو روز دیگه میام سرد ان منطقه این چه معنا دارد .برای چه دو روز دیگه .خیلی متاسفم
م ساره
|
-
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
0
1
سازمان بازرسی با اهرم قدرت می نواند ادارت بازرسی بازرگانی را مجبور به فعالیت نماید. واقعا جای تاسف دارد که بازرسی بازرگانی در خواب کامل به سر می برد و اینگونه بازار آشفته می شود. آقای کرمی خودت دست به کار شو و از ریس بازرگانی گرفته تا بازرسین آن را مواخذه کن ..
نام:
ایمیل:
* نظر: