يکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 26
کد خبر: ۲۱۶۱۷۵
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
ساعتی پیش
مشخص نیست با این کاستی ها چرا استانداری بوشهر به جای رفع این معضلات به دنبال برگزاری سمینارهای بی خاصیتی هم چون گردهمایی استانداران سابق و اسبق بوشهر است که به جزء تفریح و ذکر خاطره گویی هیچ کمکی به توسعه استان نمی کند.
به گزارش سوک، برای چندمین بار در جاده های تنگستان،  تصادف زنجیره ای اتفاق افتاد که طی آن سه نفر کشته و دو نفر مصدوم شدند.

بر اساس این گزارش، بر اثر تصادف چهار خودرو در شهرستان تنگستان و در محور بوشهر - دلوار دو خودرو طعمه آتش شدند که سبب کشته شدن سه نفر و مصدومیت شدید دو نفر دیگر شد.این در حالی است که این مسیر شاهد حجم ترافیک وسیعی است که به عنوان راه دوم ، مرکز استان بوشهر را به جنوب این استان وصل می کند.

اگر چه اعتبار این مسیر که به شکل اتوبان طراحی شده از محل اعتبارات وزارت نفت در دور دوم سفرهای استانی احمدی نژاد طراحی شده اما پس از این که چندین قطعه آن در دولت های نهم و دهم به اتمام رسید ولی سرعت لاک پشتی اجرای این پروژه سبب شده تا شاهد مرگ و میرهای فراوانی در این محور باشیم.

البته این تنها حادثه منجر به مرگ هم استانی های ما نبوده بلکه در 24 ساعت گذشته بر اثر برخورد شاخ به شاخ تریلی با پژو ۴۰۵ در محور دیلم- هندیجان یک نفر فوت و یک نفر مصدوم شدند و یک نفر نیز طی برخورد سواری پژو پارس با تریلی در محور برازجان - گناوه حدفاصل سراهی بویری فوت کرد.

مشخص نیست با این کاستی ها چرا استانداری بوشهر به جای رفع این معضلات به دنبال برگزاری سمینارهای بی خاصیتی هم چون گردهمایی استانداران سابق و اسبق بوشهر است که به جزء تفریح و ذکر خاطره گویی هیچ کمکی به توسعه استان نمی کند.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۳
چاه تلخ جنوبی-تنگستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
0
0
باعرض تسلیت به خانواده محترم این عزیزان روحشان شاد ویادشان گرامی /--خیلی متاسفیم به فرماندار وبخشدار منطقه وشوراهای روستای منطقه که هیچگونه اقدامی نکرده وهرروز وهروز باعث مرگ بسیاری ازهم استانهای عزیز هستیم خدایش هر روز ماشین راهنمایی رانندگی پلس راه پشت همین تقاطع مرگ کمین میکند برای جریمه -همه ما در مرگ این عزیزان مقصریم -چرا؟تاکی؟ چرااین طرح خوابید -چه کسی جلوی این گرفت ماخیلی میتوانیم بهتراز این باشیم --اقای استاندار اگر وقت کردی سری هم به جاده قدیم همین روستا بزنید به جای برگزای همایش استاندارن -ببین چه پل های مرگی ساختن جلوی مردم خسته شدیم بخدا این حق ما نیست اقای استادار ---------- سنگ بلواری که دارند توی یکی از روستاهای منطقه دلوار می سازند توی مرکز شهر بوشهر هم هنوز این طرح پیاده نشده لطفا یک سری هم به این روستا بزنید چرا به این طرح ها بودجه هست ولی به تقاطع مرگ بودجه نیست -میدانیم هر بودجه واعتبار محل خودش هست ولی برای جابجایش فقط یک مداد میخواهد نه مرگ انسانها ...........ای روزگار
عرب زاده
|
-
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
0
0
یاد آقا صابر زیارتی بخیر...روحش شاد
مرد زحمتکش شریفی بود
خدا بیامرزدش
غلام بوشهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
0
0
سلام طبیعی است وقتی شورای شهر با ان وضعیت ناپلئونی مشروعیت پیدا میکند وشهر قریب یک سال بی شهردار می ماند خوب استاندار هم از این هوای خوب بوشهر ووضعیت شارپ اقتصادی مردم وتوسعه تمام قد شهربوشهر کمال استفا ه را کرده وبا پول بیت المال ودر سایهسکوت ارگان های نظارتی سمینهار برگزار خواهد کرد امید است درج کنید
نام:
ایمیل:
* نظر: