چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 27
جدیدترین اخبار
کد خبر: ۲۱۶۲۰۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶
فرماندار جم استان بوشهر گفت: 2 مرحله از طرح آبخیزداری جم اجرا شده که امیدواریم فاز 3 آن که از مصوبه های سفر هیات دولت به این استان است، هر چه زودتر اجرایی شود.
محمد حسینی روز چهارشنبه در دیدار با مدیرکل منابع طبیعی استان بوشهر رضایت مندی مردم از عملکرد منابع طبیعی را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: همچنین انتظار می رود برای صیانت از حقوق مردم و تسریع در پاسخگویی به متقاضیان کمیسیون رفع تداخل های اداره منابع طبیعی در جم فعال شود.
وی بیان کرد: اداره منابع طبیعی به دلیل رسالتی که دارد باید در زمینه تامین حقوق مردم و اجحاف نکردن به شهروندان در پرونده ها دقت داشته باشد.
حسنی گفت: همچنین با تسریع در رسیدگی به پرونده های کمیسیون ماده 57 باید وضعیت املاک و دارایی های مردم و دولت تعیین تکلیف شود.
فرماندار جم اجرای طرح های توسعه فضای سبز را از نیازها و الزامات شهرستان جم دانست و گفت: منابع طبیعی اجرای تعهدات تفاهم نامه توسعه فضای سبز میان نفت و منابع طبیعی و آبخیزداری را با جدیت دنبال کند تا هر چه زودتر این طرح مهم زیست محیطی اجرایی شود.
حسینی افزود: ارتقا و توسعه چارت نیروی انسانی منابع طبیعی جم برای ارائه بهتر و سریع تر خدمات به مردم امری ضروری است که باید بصورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.
وی همچنین با تاکید بر تسریع در تحویل و تحول اراضی محدوده شهر و روستاها به بنیاد مسکن اظهار داشت: برخی از مشکلات مردم ناشی از کند بودن اقدامات اصلاحی در ادارات است که در این زمینه انتظار داریم در اجرای طرح های مرتبط با مردم سرعت و دقت بیشتری لحاظ شود.
اجرای طرح آبخیزداری جم با 612هزار و 870 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات وزارت نفت از مصوبات دولت در سال 86 است.
در سال 1394، 73 سازه سنگی و ملاتی در این منطقه اجرا و در 1395 نیز 82 سازه سنگ ملاتی و بند خاکی در قالب این طرح به اجرا درآمد.
فاز دوم طرح های آبخیزداری شهرستان جم با 150 سازه سنگ ملاتی در سال 1396بهره برداری شد.
منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد