شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 25
کد خبر: ۲۱۶۲۱۲
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
درحالی اعلام می‌شود هواداران سپاهان اجازه استفاده از طبقه دوم نقش‌جهان را ندارند که این ورزشگاه بعد از 2 سال از افتتاح مجدد همچنان مشکلاتی دارد ولی ورزشگاه آزادی چندهفته‌ای تمام تائیدیه‌های AFC را در دریافت می‌کند.
حساسیت مسابقات لیگ برتر به اوج خود رسیده است و با برگزاری بازی‌های عقب افتاده پرسپولیس و نزدیک شدن این تیم به جمع مدعیان تنور مسابقات حسابی داغ شده است.

شاید حساس‌ترین دیدار نیم‌فصل اول روز یکشنبه میان سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش‌جهان برگزار خواهد شد؛ دیداری که از روزهای قبل نقل محافل ورزشی است و مسابقه‌ای که در ورزشگاهی برگزار خواهد شد که هنوز پس از گذشت 2 سال از افتتاح رسمی آن مشکلاتی دارد.

بحث طبقه دوم ورزشگاه نقش‌جهان موضوع جدیدی نیست ولی در روزهای اخیر صحبت‌های متناقضی در مورد اجازه استفاده از آن مطرح شد و در آخر هم قرار شد فقط از طبقه اول این ورزشگاه بزرگ در این دیدار حساس استفاده شود؛ این درحالی است که سپاهان در دیدار هفته گذشته خود مقابل پدیده طبقه اول ورزشگاه را کاملا پر کرد و عده‌ای از هواداران هم پشت درب‌های بسته ماندند.

با اینکه از مدت‌ها قبل این موضوع در دستور کار مدیران باشگاه سپاهان و فولاد مبارکه بوده است ولی کارشکنی برخی از مدیران تهران‌نشین مانع این اتفاق شده است و هواداران پرشور سپاهان هم که پس از چند فصل ناکامی تیم‌شان را در صدر جدول می‌بینند، از این اتفاقات ناراحت هستند.

اعتراض به حق هواداران سپاهان نسبت به تبعیض‌هایی است که نسبت به تیم‌های پایتخت‌نشین و شهرستانی صورت می‌گیرد جایی که ورزشگاه آزادی برای میزبان در جام باشگاه‌های جهان عرض چند هفته به استانداردهای AFC می‌رسد ولی نقش‌جهان پس از 2 سال از افتتاح مجدد هنوز نتوانسته بسیاری از این تائیده‌ها را دریافت کند.

این درحالی است که به گفته مدیران اصفهانی استفاده بخش‌هایی از طبقه دوم امکان‌‌پذیر است ولی چون هنوز تحویل فولاد مبارکه نشده است، شرکت توسعه و تجهیز زیر بار این موضوع نمی‌رود.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: