چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 03
کد خبر: ۲۱۶۵۵۴
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴
مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهربا اشاره به تامین لاستیک مورد نیاز خودروهای حمل و نقل عمومی باری و مسافری گفت: در راستای حمایت از ناوگان حمل و نقل استان بوشهر در ۵ ماه گذشته افزون بر ۵ هزار حلقه لاستیک با قیمت مصوب توزیع شد.
حمیدرضا علم ظهر امروز در نشست با راهداران با گرامیداشت روز حمل و نقل به نقش مهم راهداران در عرصه ارتقاء ایمنی جاده‌ها پرداخت و اظهار داشت: در این راستا راهداران در بحران‌ها و حوادث گوناگون جاده‌ای نقش مهمی دارند که از خدمات آنان تجلیل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه 30 تیم راهداری در جاده‌های استان بوشهر مستقر هستند افزود: این تیم‌ها با تجهیزات کامل راهداری در جاده‌ها به ویژه محورهای کوهستانی مستقر هستند و زمینه تردد با ایمن خودروها را فراهم می‌کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهر به نوسازی ناوگان فرسوده راهداری پرداخت و بیان کرد: 11 دستگاه ماشین‌آلات راهداری سنگین شامل سه دستگاه لودر، 4دستگاه کمرشکن و کمپرسی و چهار دستگاه بالابر، بیل‌مکانیکی، جرثقیل و جاروی مکانیزه جاده‌ای پس از نوسازی به ناوگان راهداری استان بوشهر افزوده شد.

علم، با بیان اینکه طرح نوسازی و بهسازی خودروها راهداری با اعتبارات استانی اجراء شد گفت: این ناوگان پس از بهسازی با اعتبار بیش از 40 میلیارد ریال وارد چرخه راهداری درآمد.

وی، از وجود 4 هزار و 334 کیلومتر راه در استان بوشهر خبردادو بیان کرد: این راهها شامل 671 کیلومتر بزرگراه، 572 راه اصلی، 845 کیلومتر راه فرعی و بیش از 2 هزار 200 کیلومتر راه روستایی است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهربا اشاره به اجرای طرح نگه‌داری و بهسازی جاده‌ها گفت: 100 میلیارد تومان در 8 ماه امسال برای بهسازی، نگه‌داری و ایمنی جاده‌های استان بوشهر تخصیص یافته است.

علم با تاکید بر نقش مهم رانندگان در عرصه‌های مختلف جامعه بیان کرد: در جریان انتقال زائران اربعین حسینی به مرز شلمچه 42 هزار نفر از طریق ناوگان اتوبوسی استان بوشهر جابه‌جا شدند.

وی با اشاره به تامین لاستیک خودروهای باری و مسافری تصریح کرد:در راستای حمایت از ناوگان حمل و نقل استان بوشهر در 5 ماه گذشته افزون بر 5 هزار حلقه لاستیک با قیمت مصوب  توزیع شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهربه سامانه دوربین هوشمند جاده‌ای پرداخت و با بیان اینکه جاده‌های استان بوشهر در هوشمند جاده‌ای مقام نخست در کشور دارد خاطر نشان کرد: تمام جاده‌های اصلی استان بوشهر به جزء محور اهرم به برازجان و محور سیراف به جم به سامانه دوربین هوشمند جاده‌ای مجهز شده است.

منبع: تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد