سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۲۱۶۵۵۵
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶
مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهربا اشاره به اعزام تیم‌های راهداری به جاده‌های استان گفت: امسال یک‌هزار میلیارد ریال برای بهسازی، نگه‌داری و ایمنی جاده‌های استان بوشهر تخصیص یافته است.
حمیدرضا علم ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با گرامیداشت 26 آذر، روز ملی حمل و نقل به نقش مهم رانندگان وسایط نقلیه عمومی در ارائه خدمات به جامعه هدف پرداخت و اظهار داشت: رانندگان علاوه بر فعالیت ذاتی در عرصه خدمات رسانی در زمان حوادث و بحران‌ها نقش اساسی ایفاء می‌کنند.

وی، با بیان اینکه تیم‌های راهداری در طرح زمستانی مشارکت دارند تصریح کرد: در این زمینه با وجود جاری شدن سیل در نقاط مختلف شمال استان بوشهر در دو هفته گذشته با تلاش تیم‌های راهداری مشکلاتی در جاده‌ها ایجاد نشد و آب به موقع فروکش کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهربا بیان اینکه تیم‌های راهداری به صورت دائم در فصل زمستان در نقاط استان بوشهر مستقر است خاطر نشان کرد: این تیم‌ها به ویژه در نقاط کوهستانی و مناطقی که ریزش کوه وجود دارد استقرار دارند و شبانه‌روز خدمات رسانی می‌کنند.

علم، از نوسازی ناوگان راهداری استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: 11 ماشین‌آلات راهداری استان بوشهر با اعتبار 41 میلیارد ریال بازسازی و بهسازی شد که این مهم عمر ناوگان ماشین‌الات راهداری کاهش داد.

وی با اشاره به اعزام تیم‌های راهداری به جاده‌های استان تصریح کرد: امسال یک‌هزار میلیارد ریال برای بهسازی، نگه‌داری و ایمنی جاده‌های استان بوشهر تخصیص یافته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهر از کاهش تلفات جاده‌ای در استان خبرداد و تصریح کرد: در 8 ماه امسال تلفات خودروها در جاده‌های برون شهری 8 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافته که نشان از نهادینه شدن فرهنگ ترافیک و ارتقاء ایمنی جاده‌ها است.

علم، با اشاره به تقویت فرهنگ ایمنی توسط  موتورسواران افزود: در این راستا 12 هزار کلاه ایمنی بین موتورسواران روستاهای استان بوشهر بوشهر به صورت رایگان توزیع شده است.

وی با اشاره به کاهش 30 درصدی تلفات جاده‌ای موتورسواران در استان بوشهر خاطر نشان کرد: در 8 ماه امسال تلفات جاده‌ای موتورسواران 37 نفر ثبت شده که در مدت مشابه سال قبل 53 نفر بوده است.

منبع: تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد