سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۲۱۶۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸
نخستین بیمارستان خصوصی در شهرستان دشتستان توسط یک خیر ساخته می شود.

نیره قنبری زاده فرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نخستین بیمارستان خصوصی با نام ابن سینا  و به صورت جنرال ساخته می شود و در فازهای متفاوت همراه با امکانات است.

موسس بیمارستان خصوصی در ادامه بیان داشت: نخستین بیمارستان خصوصی در شهرستان دشتستان با نام ابن سینا در هشت فاز ساخته می شود و در هر فاز یک مرحله آغاز به کار می شود.

این خیر افزود: نخستین بیمارستان خصوصی درشهرستان دشتستان در مساحت شش هزار متر مربع می باشد و درمانگاه این بیمارستان در خیابان فردوسی برازجان و در دو طبقه زیر زمینی و چهار طبقه روی زمین با زیر بنای پنج هزار و ۵۸۰ متر در حال ساخت است.

هادی قنبری زاده فرد نیز گفت: نخستین بیمارستان خصوصی در شهرستان دشتستان دو راه ورودی دارند و فاز اول آن دو تا سه سال آینده شروع به کار می شود و مکان آن بالاتر از مجتمع مسکونی حافظ و پایین تر از ساختمان جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد برازجان می باشد.

دیگر موسس بیمارستان خصوصی افزود: بیمارستان موقع ساخت به دلیل متفاوت بودند خدمات ساختمان جداگانه دارند و فاز اول آن با اعتبار تقریبی یک میلیون دلار در قسمت های زنان و زایمان، دندان پزشکی و طب چینی تکمیل می شود.
این خیر تصریح کرد: فاز دوم بیمارستان خصوصی این سینا در بخش خاص  کودکان در هزار متر و با اعتبار دو میلیون دلار  راه اندازی می شود.

قنبری بیان کرد: برای ساخت هر فاز دو سال زمان می برد که در کنار آن فکر احداث مهدکودک برای کودکان پرسنل،همراه سرای بیمار و پارک در نظر گرفته ایم .


وی بیان داشت: شروع به مذاکرات برای خرید تجهیزات پزشکی از کشورهای آلمان، سنگاپور و فرانسه کرده ایم و در تلاش برای موافقت اصلی بیمارستان از وزارت بهداشت و درمان هستیم.
این موسس بیمارستان خصوصی گفت: برای طراحی بیمارستان گروه های معرفی و با چندین گروه صحبت شده است اما نقشه ای را تایید نکردند چون باید با سیستم های بین المللی تطبیق داشته باشد به همین جهت اکیپی را برای خرید وسایل تشکیل داده ایم.


قنبری بیان داشت: برای ساخت بیمارستان خصوصی ابن سینا ،مراحل اولیه با حمایت دکتر رئیسی در شش ماه انجام شده است و زمین های مورد نیاز از دولت خریداری کرده ایم .
وی تصریح کرد: تاکنون معاون عمران استانداری، مدیرکل راه و شهرسازی استان و شهرداری برازجان همکاری خوبی داشتند که از زحمات آنان تقدیر وتشکر می شود.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد