دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 28
کد خبر: ۲۱۶۶۷۰
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به ظرفیت‌های سواحل این استان برای توسعه ورزش‌های دریایی و ساحلی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده بوشهر در آینده نزدیک یکی از قطب‌های موج سواری در سطح کشور می‌شود.

احمد بهروزیان‌فرد صبح امروز در نشست هم‌اندیشی توسعه ورزش موج‌سواری در استان بوشهر با بیان اینکه ورزش‌‌های ساحلی و دریایی در استان روبه گسترش است اظهار داشت: در این راستا زیرساخت‌های ورزشی ساحلی و دریایی در استان بوشهر در اولویت برنامه ورزش و جوانان قرار دارد.

وی با تاکید بر ایجاد ورزش موج‌سواری در نقاط ساحلی استان بوشهر افزود: با توجه به زیر ساخت مناسب استان بوشهر در ورزش‌های آبی و ساحلی اداره کل ورزش و جوانان آماده فراهم کردن و گسترش رشته موج سواری در سطح استان بوشهر است.

 احمد بهروزیان‌فرد بر برگزاری مسابقات ملی موج‌سواری در بوشهر تاکید کرد و افزود:با توجه به استقبال مربیان و ورزشکاران در این رشته آمادگی میزبانی مسابقات کشوری و بین المللی در آینده داریم.

وی بیان کرد: انجمن موج سواری نیز امکانات و تجهیزات لازم را برای کمیته‌های استانی از جمله بوشهر فراهم می‌کند.

بهروزیان‌فردبا اشاره به ظرفیت این استان در توسعه ورزش‌ موج سواری خاطر نشان کرد:  بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده بوشهر در آینده نزدیک یکی از قطب‌های موج سواری در سطح کشور می‌شود.

منبع: تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد