سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۲۱۶۶۸۴
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: بسیج سازندگی موفق به تکمیل ۱۳۰ هزار پروژه محرومیت‌زدایی و ۱۶۰ هزار کارگاه اشتغال‌زایی شده است.

فرشاد عالی ظهر چهارشنبه در نشست هم ‌اندیشی سازمان بسیج سازندگی بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر همواره فرماندهانی بزرگ و وارسته برای کشور پرورش می‌دهد که خود یک تنه یک لشکر هستند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج سازندگی کشور افزود: گروه‌های جهادی داوطلبانه و بدون هیچ چشم داشتی در راستای خدمت به مردم فعالیت می کنند.

وی با بیان اینکه مردم از تکراری‌شدن وعده‌ها و حل مشکلات ناراضی هستند خاطر نشان کرد: بیکاری در جامعه درحال نمایان شدن است و متأسفانه کسانی که درآمد هم دارند با ابراز گلایه از حقوق کم می‌گوند بیکار هستیم.

عالی ادامه داد: باید به مسئله نقدینگی در جامعه در کنار موضوع اعتیاد و فساد توجه ویژه شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج سازندگی کشور تصریح کرد: چند هزار مسجد، مدرسه و دانشگاه در سطح کشور به عنوان پایگاه انقلاب درحال فعالیت هستند.
 
این مقام مسئول با اشاره به اینکه شعار سال را نباید صرفا در حد شعار برای مدیران باشد اظهار داشت: از دغدغه‌های مهم مقام معظم رهبری موضوع حمایت از کالایی ایرانی است که بسیج سازندگی در قالب طرح‌های مختلف به دنبال تحقق آن است.

وی بیان داشت: در حال حاضر حجم راه رسانی به روستاها نسبت به اویل انقلاب با رشد ۵۰۰ برابری توسعه یافته است.

فرشاد عالی تاکید کرد: باید تیتر اول خبرگزاری و رسانه ها کارهای دانشجویانی شود که با عملی کردن ایده‌های خود موفق به اشتغال‌زایی شده‌اند.

وی افزود: خوشبختانه بسیج سازندگی کشور موفق به اتمام ۱۳۰ هزار پروژه محرومیت زدایی و ۱۶۰ هزار کارگاه اشتغال‌زایی شده است.

عالی اظهار داشت: هدف انقلاب برای توجه بیشتر به محرومین بوده که متأسفانه این امر نادیده گرفته می‌شود.

وی ادامه داد: کمک برای ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی و توسعه اقتصادی با جلب مشارکت جدی جوانان تحصیل کرده جزو برنامه‌های اصلی بسیج سازندگی است.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد