دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 25
کد خبر: ۲۱۶۶۸۸
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
در عالیشهر
بلندترین فواره آبی استان در میدان شهدای گمنام به عنوان ورودی شهر به بهره برداری رسید که شامل 5 فواره آبی به نیت 5 شهیدی که مجاور این میدان مدفون هستند ایجاد شده و فضایی زیباتر از ورودی این شهر جدید را فراهم می کند.
به گزارش سوک، مهدی قائدی در حاشیه افتتاح 3 پروژه شهری در شهر عالیشهر در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: بلندترین فواره آبی استان در میدان شهدای گمنام به عنوان ورودی شهر به بهره برداری رسید که شامل 5 فواره آبی به نیت 5 شهیدی که مجاور این میدان مدفون هستند ایجاد شده و فضایی زیباتر از ورودی این شهر جدید را فراهم می کند.

وی افزود: قطر دایره سازه این فواره 21 متر، ارتفاع چهار فواره 10 و ارتفاع یکی از آنها نیز به طول 20 متر است.


شهردار عالیشهر تصریح کرد: این پروژه شامل بهسازی میدان، فضای سبز و تاسیسات با اعتبار قریب 500 میلیون تومان اجرایی شده است.

قائدی تصریح کرد: یکی دیگر از پروژه هایی که امروز در شهر عالیشهر به مرحله بهره برداری رسید، پارک خانواده سبز است که پیشتر به شکل یک نهالستان راکد باقی مانده بود .


وی یاداور شد: با تغییر کاربری آن و با صرف 220 میلیون تومان اعتبار، این نهالستان به یک به بوستانی خانوادگی مبدل شده که هر گونه استعمال دخانیات در آن ممنوع خواهد بود.

شهردار عالیشهر افزود: همچنین با هدف تسهیل در تردد، پروژه روشنایی و رفیوژ خیابان فرهنگ یکی از پرترددترین خیایان های عالیشهر با 220 میلیون تومان احداث شده که همگی این پروژه ها از محل اعتبارات داخلی شهرداری بوده است.

قائدی گفت: تا دو پروژه پروژه پارک جنگلی عالیشهر با اعتبارات تملک دارایی و همچنین میدان خروجی شهر تا دهه فجر ساماندهی و به بهره برداری می رسد.


رییس شورای شهر عالیشهر نیز در این مراسم عنوان کرد: شهردار عالیشهر با روحیه بسیجی به صورت جهادی عمل کرده و اکنون 50 پروژه بزرگ و کوچک به افتتاح رسیده و یا عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

خدارحم فراشبندی افزود: رویکرد شورا ایجاد تغییرات اساسی در سیما و منظر شهری عالیشهر است که با بهره گیری از شهرداری جوان و با انگیزه به دستاوردهای خوبی در این زمینه دست پیدا کردیم.

امام جمعه شهر عالیشهر نیز گفت: با وجود اقدام های خوب صورت گرفته، شهر عالیشهر تا رسیدن به شرایط مطلوب فاصله زیادی دارد و باید قدم به قدم برای رفع مشکلات آن چاره اندیشی کرد.

حجت الاسلام سید غلامرضا هاشمی اظهار داشت: شهرداری باید با اولویت بندی پروژه ها همچنان در روند جلب رضایت حداکثری شهروندان تلاش کند.

در این مراسم که با حضور اعضای شورای شهر، امام جمعه و رییس دانشگاه آزاد بوشهر همراه بود استقبال در خور توجهی نیز توسط مردم صورت گرفت و بیش از بیست خبرنگار آن را پوشش خبری دادند.نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد