سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۲۱۶۷۴۶
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع طرح‌های بزرگراهی در محورهای مختلف بزرگراهی گفت: تسریع در تکمیل محور بزرگراهی دالکی - کنارتخته، دیر- تنگستان، عسلویه - پارسیان و دیلم - هندیجان در اولویت برنامه‌های استان بوشهر است.

عبدالکریم گراوند  ظهر امروز در آیین تجلیل از فعالان برتر  بخش حمل و نقل و راهداری  با بیان اینکه حوزه حمل و نقل نقش مهم و تاثیرگذاری در توسعه و پیشرفت دارد اظهار داشت: توسعه بدون زیرساخت‌های حمل و نقل زمینی، دریایی، هوایی و ریلی محقق نمی‌شود از این نظر توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل در اولویت قرار دارد.

وی با بیان اینکه کوچکترین وقفه در عرصه حمل و نقل سبب بروز مشکل در سایر عرصه‌ها هم می‌شود افزود:نخستین شرط برای توسعه، بسترسازی  حمل و نقل آسان است که وجود راه‌های ایمن، و توسعه آزادراه و بزرگراه مورد توجه قرار دارد.

استاندار بوشهر ضرورت اصلی توسعه استان‌، را زیرساخت حمل و نقل دانست و بیان کرد: اگر راهداری وجود نداشته باشد زیرساخت‌های توسعه راه با مشکلات عدیده‌ای مواجه می‌شود.

گراوند با بیان اینکه طرح‌های راهسازی در استان توسعه یافته است افزود: اکنون بخش زیادی از محورهای اصلی استان بوشهر به بزرگراه تبدیل شده که تکمیل طرح‌های این حوزه در محورهای مورد نظر در اولویت است.

وی از تکمیل 4 پروژه محور بزرگراهی در استان بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: تسریع در تکمیل محور بزرگراهی دالکی - کنارتخته، دیر- تنگستان، عسلویه - پارسیان و دیلم - هندیجان در اولویت برنامه‌های استان بوشهر است.

استاندار بوشهر خدمات انجمن صنفی رانندگان استان بوشهر را مورد تجلیل قرار داد و اظهار داشت: رانندگان  وسایط حمل و نقل باری و مسافری استان بوشهر با وجود مشکلاتی که داشتند، اجازه ندادند وقفه‌ای در عرصه خدمات‌رسانی ایجاد شود.

منبع: تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد