سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۲۱۶۸۱۱
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
استاندار بوشهر از اجرای پروژه‌های جدید آب‌شیرین‌کن و کف شکنی چاه‌ها در سطح استان خبر داد و گفت: تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های بخش آب استان بوشهر در اولویت پروژه‌ها است.

عبدالکریم گراوند عصر یکشنبه در نشست بررسی پروژه‌های آبرسانی استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در سال‌های اخیر با کمبودهایی در زمینه تامین منابع آبی روبرو بوده است و تابستان امسال نیز فصل سختی برای مردم استان بود.

وی به مشکلات کم‌آبی در نقاط مختلف استان بوشهر از جمله دشتستان در تابستان امسال اشاره کرد و ادامه داد: در این راستا ضروری است که تمرکز ویژه‌ای بر تکمیل به‌موقع پروژه‌های آبرسانی در شهرستان‌های مختلف استان انجام شود.

استاندار بوشهر از اجرای پروژه‌های جدید آب‌شیرین‌کن و کف شکنی چاه‌ها در سطح استان خبر داد و اضافه کرد: تکمیل پروژه‌های آبرسانی اولویت تخصیص اعتبار در استان بوشهر است و امیدواریم در کمترین زمان تکمیل و به بهره‌برداری برسند.

وی با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت و پتانسیل موجود برای تسریع در تکمیل پروژه‌های آبرسانی استان بیان کرد: با تکمیل پروژه‌های آبرسانی و بهره برداری از آنها مشکلات و دغدغه‌های مردم در حوزه آب رفع می‌شود.

گراوند رفع نیازهای اساسی مردم را به عنوان رویکرد اصلی در تقسیم اعتبارات عنوان کرد و افزود: باید ۱۰۰ درصد اعتبارات پروژه‌های آبرسانی تخصیص باید تا شاهد تکمیل پروژه‌ها و رضایت‌مندی مردم باشیم.

وی خواستار تسریع در اجرای آب‌شیرین‌کن ۳۵ هزار متر مکعبی بوشهر و ۱۷ هزار متر مکعبی برازجان شد و گفت: تامین به موقع اعتبار این پروژه‌ها و نظارت دقیق برای تکمیل آنها در موعد مقرر مورد تاکید قرار دارد.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد