کد خبر: ۲۱۷۳۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
فرمانده انتظامی دیلم استان بوشهر گفت: ماموران این نیرو در عملیاتی با حکم قضایی 2 زن کلاهبردار حرفه ای را در شهرستان گناوه دستگیر و برای سیر مراحل بعدی به پلیس آگاهی این شهرستان منتقل کردند.
سرهنگ رضا اسماعیلی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: درپی شکایت یکی از شهروندان دیلمی مبنی بر جعل و کلاهبرداری حواله های بانکی، ماموران پلیس آگاهی این شهرستان این پرونده را بصورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی اضافه کرد: پس از تکمیل و بازجویی های فنی صورت گرفته از شاکی، با اقدام های اطلاعاتی، جاعلان شناسایی و با رصدگیری های فراوان مشخص شد برای انجام کاری به شهرستان گناوه مراجعه کردند.
وی اظهارداشت: این متهمان که ساکن تهران هستند پس از اخذ نیابت قضایی دستگیر و در بازجویی های فنی به بزه انتسابی اعتراف و با قرار وثیقه 700 میلیاد ریالی روانه زندان شدند.
فرمانده انتظامی دیلم با بیان اینکه تحقیقات کامل از این متهمان انجام می شود، گفت: به منظور در امان ماندن مردم از کلاهبردان، درصورت استفاده از کارت های عابربانک، رمز عبور را خود وارد و در اختیار دیگران قرار ندهید.
وی افزود: واگذاری کارت بانکی به فروشندگان و اعلام رمز به معنای افتادن در دام اسکیمرها است و توصیه می شود هرچند وقت یکبار رمز عبور کارت های عابر بانک را باید تغییر داد.
منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد