شنبه ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - 2019 August 24
کد خبر: ۲۱۷۳۸۶
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر گفت: با اجرای طرح‌های مختلف، زیرساخت‌های آموزشی استان بوشهر توسعه می‌یابد.

 احمد مرادی عصر یکشنبه در مراسم کلنگ‌زنی ساخت یک مدرسه در شهرستان دیر اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامی تلاش‌های گسترده‌ای در راستای توسعه زیرساخت‌های آموزشی در نقاط مختلف کشور صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در استان بوشهر اقدامات خوبی در زمینه ساخت مدارس انجام شده است، افزود: گام‌های خوبی در راستای توسعه پروژه‌ها به خصوص کلنگ‌زنی مدارس در سطح شهرستان دیر برداشته شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر بیان کرد: دبیرستان ۹ کلاسه حضرت خدیجه آبدان با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد و ۷۵۲ میلیون ریال در زیربنای هزار و ۳۹۶ مترمربع کلنگ‌زنی شد.

وی ادامه داد: همچنین مدرسه عصمت شهر دوراهک با اعتبار بالغ بر ۴۴ میلیارد و ۶۶۵ میلیون ریال با زیربنای هزار و ۳۹۶ متر مربع در مقطع ابتدایی و ۹کلاسه کلنگ زنی شد.

مرادی افزود: مدرسه فاطمه زهرا دیر با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد و ۲۶۵ میلیون ریال و با زیربنای دو هزار و ۴۹متر مربع در مقطع متوسطه اول با  ۹کلاس کلنگ‌زنی شد.

وی بیان کرد: مدرسه ۹ کلاسه فارابی دیر با اعتبار ۷۴ میلیارد ریال و مدرسه شش کلاسه شهنیا با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال امروز در شهرستان دیر کلنگ‌زنی شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر افزود: اعتبار کلی این پروژه‌ها ۲۷۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بوده است.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد