شنبه ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - 2019 August 24
کد خبر: ۲۱۷۴۱۱
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۲
در چهارمین روز از دهه مبارک فجر ۴ پروژه عمرانی، اقتصادی و تولیدی با سرمایه‌گذاری ۱۹۶ میلیارد ریال با حضور استاندار بوشهر افتتاح شد.
به گزارش سوک، در چهارمین روز از دهه مبارک فجر صبح امروز با حضور استاندار بوشهر طرح‌‌های عمرانی و اقتصادی دشتی افتتاح شد.

فرماندار دشتی در آیین افتتاح این طرح‌ها با تبریک ایام‌الله دهه فجر و با بیان اینکه تحولات مهمی در دشتی پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایجاد شده اظهار داشت: این شهرستان در بدو پیروزی انقلاب اسلامی از هیچ امکانات زیربنایی برخوردار نبود که در 40 سال اخیر زیرساخت‌ها در شهرها و روستاها توسعه یافت و این مهم همچنان ادامه دارد.

عبدالله نادری از افتتاح پروژه‌های عمرانی اقتصادی در چهارمین روز از دهه مبارک فجر خبر داد و تصریح کرد:در چهارمین روز از دهه مبارک فجر 4 پروژه عمرانی، اقتصادی و تولیدی با  سرمایه‌گذاری 196 میلیارد ریال با حضور استاندار بوشهر افتتاح شد.

وی از افتتاح طرح اقتصادی با سرمایه‌گذاری 32 میلیارد ریال خبرداد و بیان کرد: در این روز طرح‌های عمران شهری خورموج با اعتبار 50 میلیارد و 90 میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

فرماندار دشتی با اشاره به افتتاح بهسازی محور خروجی خورموج خاطر نشان کرد: طرح بهسازی محور خروجی خورموج در راستای ایمن سازی محور و کاهش تصادفات جاده‌ای و دسترسی آسان به روستاهای اطراف به طول 5 کیلومتر و 73 میلیارد ریال افتتاح شد.

نادری با اشاره به اجرای طرح آبخیزداری در دشتی تصریح کرد: 7 پروژه آبخیزداری در راستای استحصال آبهای روان و تغذیه سفره‌های زیرزمینی با سرمایه‌گذاری 40 میلیارد ریال در چهارمین روز از دهه مبارک فجر افتتاح شد.

وی از آغاز عملیات طرح‌های عمرانی تولیدی و اقتصادی خبرداد و بیان کرد: عملیات اجرایی نیروگاه 2 مگاواتی خورشیدی با سرمایه‌‌گذاری 126 میلیارد ریال آغاز شد.
  
فرماندار دشتی با بیان اینکه  این طرح‌ها در مجموع با اعتبار 321 میلیارد ریال افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شده خاطر نشان کرد: در چهارمین روز از دهه فجر طرح‌هایی با اعتبار 196 میلیارد ریال افتتاح و پروژه‌هایی با اعتبار 126 میلیارد ریال عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد