شنبه ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - 2019 August 24
کد خبر: ۲۱۷۴۱۵
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۶
با حضور استاندار بوشهر؛
به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور استاندار بوشهر شش طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان تنگستان به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی یک طرح آغاز شد.
به گزارش سوک، طرح نصب سامانه نوین آبیاری تحت فشار در سطح ۶۰۰ هکتار نخیلات شهرستان تنگستان با حضور استاندار به بهره‌برداری رسید که برای اجرای این طرح ۶۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

همچنین ساختمان سازمان کشاورزی جهاد کشاورزی شهرستان تنگستان نیز به بهره برداری رسید. این ساختمان با اعتبار یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال در زمینی به مساحت هزار و ۲۷۳ متر مربع در دو طبقه ساخته شده است.

بخش ال‌دی‌آر و محوطه سازی بیمارستان امام حسین شهر اهرم در زمینی به مساحت دو هزار و ۷۰۰ متر مربع با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

فاز دوم بیمارستان با بخش‌های اورژانس، درمانگاه تخصصی و اتاق عمل با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال در زمینی به مساحت هزار و ۹۰۰ مترمربع افتتاح شد.

فاز دوم منطقه گردشگری اعم از دیگر طرح‌های افتتاحی شهرستان تنگستان بود که در زمینی به مساحت ۲۳ هزار متر مربع با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال ساخته شده است.

همچنین طرح آبرسانی روستایی شهرستان تنگستان با حضور استاندار بوشهر افتتاح شد. این طرح به پنج روستای شهرستان تنگستان که دارای ۱۸۶ خانوار است آبرسانی خواهد کرد. این شبکه دارای طول هفت کیلومتر است که یک میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.

با حضور استاندار بوشهر طرح‌های عمرانی شهرداری آباد به بهره برداری رسید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد