شنبه ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - 2019 August 24
کد خبر: ۲۱۷۴۲۰
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۱
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 15 هزار قلم لوازم ضروری زندگی به ارزش یک میلیارد تومان تهیه و بین مددجویان نیازمند توزیع شده است.
به گزارش سوک، احمد لطفی امروز در جلسه با شورای مدیران این نهاد با تأکید بر اینکه مددجویان مناطق محروم و مرزی در اولویت خدمت‌رسانی این نهاد هستند اعلام کرد: با توجه به نیازسنجی‌های انجام‌شده از وضعیت زندگی مددجویان تحت حمایت ساکن در مناطق محروم و برخوردار و محروم و مرزی استان، بیش از 15 هزار قلم لوازم ضروری زندگی به ارزش یک میلیارد تومان تهیه و توزیع گردیده است.


مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر افزود: این اقلام شامل بخاری گازی،  منبع آب، آبگرمکن، یخچال، کولرگازی ، پنکه ، اجاق گاز و  فرش بوده است.


وی خاطرنشان کرد: خدمات‌رسانی در سال جاری به نسبت سال گذشته بیش از 40% افزایش داشته که انتظار می‌رود در سال آینده نیز همین روند ادامه یابد.


مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: بخشی از اعتبارات جذب شده این لوازم از منابع امدادی، بخشی دیگر از اعتبارات دولتی و همچنین از محل کمک‌های مردمی تامین شده است.


وی در پایان خاطرنشان کرد: سرانه خدمات ارائه شده به مناطق محروم و مرزی استان 20% بیشتر از سایر مناطق می‌باشد که با تلاش همکاران در سطح استان خدمات بسیار خوبی به مددجویان مناطق عادی ومحروم ارائه شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد