شنبه ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - 2019 August 24
کد خبر: ۲۱۷۴۷۵
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: زیرساخت‌های سلامت در شهرستان تنگستان تقویت می‌شود.
به گزارش سوک، سعید کشمیری ظهر سه‌شنبه در حاشیه آئین بهره‌برداری از فاز دوم بیمارستان اهرم اظهار داشت: با افتتاح فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم ۱۹۰۰ مترمربع به وسعت ساختمانی بیمارستان اضافه‌شده است.

وی بخش‌هایی که در فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم به بهره‌برداری رسیده است را اتاق عمل، بخش CSR، اورژانس و درمانگاه تخصصی ذکر کرد و افزود: بخش‌های LDR و VIP که مربوط به زایمان طبیعی است از مهم‌ترین بخش‌های در دست‌ساخت بیمارستان امام حسین (ع) اهرم به شمار می‌روند.

کشمیری تصریح کرد: با اختصاص اعتبار ۷۰ میلیارد ریالی، خدمات بیمارستان امام حسین (ع) اهرم به مردم را ارتقاء خواهیم داد و تلاش خواهیم کرد کیفیت ارائه خدمات در این بیمارستان در درجه بالایی قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه یک بیمارستان نیاز به بخش‌های مختلفی برای کامل شدن دارد بیان داشت: بخش‌های عکس‌برداری، رادیولوژی و محوطه‌سازی این بیمارستان نیز در سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: تلاش‌ها به سمتی پیش خواهد رفت که نیاز مردم شهرستان برای سفرهای درمانی به سایر شهرستان‌ها کاهش یابد.

کشمیری خاطرنشان کرد: تلاش‌های مسئولین شهرستان همواره برای پیشبرد اهداف بهداشتی درمانی در تنگستان مثبت بوده است و امیدوارم این یکدلی و همکاری ادامه‌دار باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد