شنبه ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - 2019 August 24
کد خبر: ۲۱۷۴۹۶
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
دبیر فدراسیون وزنه‌برداری گفت: همه ما از یک خانواده هستیم و رابطه ما با هیئت وزنه‌برداری خوزستان حسنه می‌ماند.

 محسن بیرانوند در خصوص انصراف خوزستانی‌ها از میزبانی جام فجر در فاصله یک ماه مانده به این رقابت‌ها، اظهار داشت: ظاهراً این استان در آن مقطع میزبان چند رویداد بین‌المللی دیگر است و آنها در بحث اسپانسرینگ به مشکل خورده‌اند. به هر حال این اتفاق رخ داده و ما تصمیم گرفتیم که مسابقات را در تهران برگزار کنیم. تهران شرایط خوبی برای میزبانی از این رقابت‌ها دارد و فکر نمی‌کنیم در این خصوص با مشکلی مواجه شویم، چرا که از دو روز پیش که نامه انصراف خوزستانی‌ها را دریافت کردیم، اقدامات لازم در تهران برای میزبانی از جام فجر آغاز شد.

وی در پاسخ به این سوال که «انصراف این استان فدراسیون را دچار دردسر نخواهد کرد؟» گفت: آنها دو سال پیاپی زحمت میزبانی را کشیدند و همه جوره هم پای کار بودند و دست‌شان درد نکند. همه ما از یک خانواده هستیم. افشین حیدری مدیرکل ورزش خوزستان از قهرمانان وزنه‌برداری ما بوده و قطعاً همه تلاشش را به کار بسته که بتواند از مسابقات میزبانی کند، وقتی به ما اعلام انصراف کرده، یعنی دیگر راهی برای برگزاری این مسابقات نبوده است. رابطه ما همچنان مثل قبل حسنه خواهد بود.

بیرانوند در پاسخ به این سوال که «آیا فدراسیون وزنه‌برداری واکنشی نسبت به صحبت‌های اخیر بهداد سلیمی و هجمه‌ای که از سوی فوتبالی‌ها علیه او ایجاد شده، نخواهد داشت؟» تاکید کرد: این یک اظهارنظر شخصی بود. این روزها تمام انرژی و تمرکزمان را روی جام فجر گذاشته‌ایم که یکی از رویدادهای گزینشی المپیک است. میزبانی از این رقابت‌ها یک فرصت برای وزنه‌برداری ایران است که اگر نتوانیم مسابقات را به نحو احسن برگزار کنیم، تبدیل به یک تهدید خواهد شد.

دبیر فدراسیون وزنه‌برداری همچنین در مورد صحبت‌های اخیر کیانوش رستمی که گفته بود تا زمانی که رکورددار است، کسی نمی‌تواند او را از تیم ملی کنار بگذارد، خاطرنشان کرد: او درست گفته است، وزنه‌برداری رکوردی است و کسی که وزنه‌های بهتری بزند و مشکل خاصی نداشته و در موضوع دوپینگ هم پاک باشد، به عضویت تیم ملی درمی‌آید.

بیرانوند در خصوص آغاز فرآیند ثبت‌نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون وزنه‌برداری گفت: ثبت‌نام از ۲۳ بهمن آغاز می‌شود و ما هم از همین امروز کارهای مربوط به ثبت‌نام را آغاز کرده‌ایم تا هر چه سریع‌تر مکان و زمان آن با وزارتخانه هماهنگ شود.

منبع: مشرق
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد