کد خبر: ۲۱۷۵۱۰
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۴
معاون استاندار بوشهر:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: دستاوردهای انقلاب در استان بوشهر قابل مقایسه با گذشته نیست.
به گزارش سوک، مجید خورشیدی چهارشنبه‌شب در آیین اختتامیه نمایشگاه دست آوردهای انقلاب اسلامی در بوشهر اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای بسیار زیادی داشته است که در این نمایشگاه بخشی از این دستاوردها ارائه شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر با اشاره به اینکه در استان بوشهر دستاوردهای انقلاب نسبت به قبل از آن قابل مقایسه نیست، اضافه کرد: همه مسئولان باید به خدمات‌رسانی مناسب به مردم ادامه دهند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیار بزرگی داشته است اضافه کرد: ایرانیان همواره در صحنه حضور دارند و دشمنان هیچ‌گاه نمی‌توانند مقابل خواست و اراده این مردم پیروز شوند.

خورشیدی با اشاره به نقش روابط عمومی ها در عرصه اطلاع رسانی، بیان کرد: روابط عمومی‌ها پل دو سویه برای اطلاع جامعه از کارکرد دستگاه های دولتی و همچنین اعلام نیازهای جامعه به ادارات  دولتی هستند.

وی تصریح کرد: نمایشگاه دست‌آوردهای انقلاب اسلامی در استان بوشهر به منظور نشان دادن بخشی از خدمات نظام به مردم ولایی و انقلابی استان بوشهر برپا شد که نقش ادارات دولتی و به خصوص روابط عمومی دستگاه های اجرایی قابل کتمان نیست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر عنوان کرد: ایجاد ۵۴ غرفه در کنار برگزاری جشن های شبانه که سبب نشاط در بین مردم شد سببشد که مردم و به خصوص اقشار جوان بیشتر از خدمات نظام در طی این چهل سال مطلع شوند.

اسماعیل کاظمی مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر نیز اظهار داشت: طی چهل سال گذشته میزان دست آوردهای انقلاب اسلامی در سطح کشور و استان بوشهر با پیش از انقلاب قابل قیاس نیست.

وی افزود: از آنجا که انقلاب اسلامی در بلوغ کامل چهل سالگی خود قرار دارد، اطلاع رسانی از دست آوردهای آن به مردم و به خصوص قشر جوان ضروری است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر تصریح کرد: با شکل گیری ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ابتدای سال جاری، ایجاد نمایشگاه‌های دست آوردهای انقلاب در سطح استان و به خصوص مرکز استان در دستور کار قرار گرفت.

کاظمی یادآور شد: در این راستا و با مشارکت دستگاه های اجرایی و با ورود بخش خصوصی این نمایشگاه در شهر بوشهر ایجاد و دست آوردهای نظام مقدس انقلاب اسلامی در قالب فیلم، تیزر، مونشن گرافی و  تجهیزات سخت افزاری به مدت پنج شب ایجاد شد.

وی ادامه داد: در کنار این نمایشگاه، جشن‌های شبانه با حضور هنرمندان بوشهری برگزار شد که از استقبال خوبی برخوردار شد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر بیان کرد: خدمات نظام در استان بوشهر به پهنه استان بوشهر است و این استان خود نمایشگاهی از دست آوردهای انقلاب است که در دو بخش زیربنایی و روبنایی خدمات غیر قابل وصفی را به مردم ارائه کرده است.

وی با قدردانی از روابط عمومی ادارات و عرصه رسانه در استان بوشهر، عنوان کرد: امسال شاهد اطلاع رسانی وسیع در عرصه خبر، گزارش و یاداشت های خبری از این نمایشگاه بودیم که نشان از توجه عرصه رسانه به اطلاع رسانی از خدمات نظام در قالب این نمایشگاه بوده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد