سه‌شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 20
کد خبر: ۲۱۷۵۸۵
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: ساخت سه هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر هدف گذاری شده است.

احمد لطفی صبح امروز در حاشیه آیین تحویل 28 خانه مددجویی در روستای قراول خانه شهرستان دشتستان به مددجویان این نهاد، اظهار داشت: در 10 ماه گذشته تعداد یک‌هزار و 142 خدمت در قالب خرید و ساخت مسکن، تعمیرات، تکمیل و احداث سرویس‌های بهداشتی به مددجویان این نهاد در استان بوشهر ارائه شده است.

وی افزود: برای اجرای این طرح‌ها در مجموع 66 میلیارد ریال از محل منابع دولتی، تسهیلات و کمک‌های مردمی هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از ساخت 2 هزار واحد مسکونی مددجویی به نیازمندان روستایی خبر دادو تصریح کرد: پس از انعقاد یک تفاهم نامه  بین کمیته امداد و استاندار بوشهر، ساخت دو هزار واحد مسکونی با سهم 50 درصدی هر کدام از طرفین آغاز شد .

لطفی تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده، 290 واحد مسکونی تا 14 اسفندماه و هم زمان با سال روز تاسیس کمیته امداد ، به مددجویان این نهاد واگذار می‌شود.

وی با اشاره به ساخت یک‌هزار واحد مسکونی با همکاری سپاه استان برای مددجویان این  نهاد، بیان کرد: در مجموع و بر اساس نیازسنجی‌های انجام شده، ساخت سه هزار و 700 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در سطح استان هدف گذاری شده و به دنبال این هستیم که طی یک زمان سه تا پنج ساله مشکل مسکن مددجویان را در سطح استان رفع کنیم.

منبع: تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد