يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 05
کد خبر: ۲۱۸۱۳۹
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۲
فرمانده انتظامی بوشهر:
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: دو سارق حرفه‌ای که به قصد ارتکاب جرایم خشن دو جفت پلاک خودرو را در برازجان به سرقت برده بودند با هوشیاری پلیس در مخفیگاهشان دستگیر شدند.
سارقان حرفه‌ای پلاک خودرو در برازجان دستگیر شدند

به گزارش سوک، سردار خلیل واعظی گفت: عصر روز گذشته پس از اطلاع پلیس دشتستان از سرقت جفت پلاک دو دستگاه خودرو، از آنجا که با چنین سرقتی ارتکاب جرایم خشن بوسیله سارقین متصور بود با تدبیر فرمانده شهرستان بلافاصله طرح عملیاتی شناسایی و دستگیری سارقین تدوین شد.

وی اضافه کرد: گشت‌های هدفمند پلیس به صورت محسوس و نامحسوس در تمام گستره جغرافیایی حوزه شهری فعال شدند.

به گفته سردار واعظی، روز جاری یک واحد مسکونی در یکی از محله‌های قدیمی برازجان مورد ظن یکی از واحدهای گشتی پلیس قرار گرفت.

وی بیان کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی این واحد مسکونی که به عنوان خانه تیمی سارقین مورد استفاده قرار می‌گرفت محاصره و مورد بازرسی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری دو نفر سارق حرفه‌ای در این خانه خبر داد و اظهار داشت: در بازرسی از این منزل یک قبضه اسلحه کمری، دو جفت پلاک مسروقه روز گذشته، دو عدد تک پلاک مسروقه دیگر (که صاحبان پلاک به پلیس گزارش نکرده بودند)، دو رأس گوسفند مسروقه از یکی از روستاهای شهرستان، دو عدد دستکش مخصوص سرقت سیم برق، یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه، یک عدد چراغ گردون و مقادیری اشیا مسروقه دیگر کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه سارقین دستگیر شده سابقه سرقت مسلحانه نیز دارند تصریح کرد: تحقیقات تکمیلی از سارقین و کشف اعمال مجرمانه احتمالی دیگر ادامه دارد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد