يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 19
کد خبر: ۲۱۸۲۶۴
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
با حضور وزیر آموزش و پرورش؛
با حضور وزیر آموزش و پرورش در شهرستان عسلویه، عملیات احداث ۲۵ فضای آموزشی و پرورشی در استان بوشهر آغاز شد.
عملیات احداث ۲۵ فضای آموزشی و پرورشی در استان بوشهر آغاز شد

به گزارش سوک، وزیر آموزش و پرورش صبح جمعه در مراسم آغاز عملیات احداث ۲۵ فضای آموزشی و پرورشی اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های آموزشی را به صورت ویژه در دستور کار داریم و در این راستا طرح‌های مهمی در دست اجرا است.

سید محمد بطحائی خاطرنشان کرد: با تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته اکنون شاهد آغاز عملیات اجرایی ۲۵ فضای آموزشی و پرورشی در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر هستیم که نقش مهمی در بهبود کیفیت آموزش خواهد داشت.

وی بیان کرد: این فضاها در شهرستان‌های عسلویه، کنگان، جم و دیر اجرا می‌شود که دارای زیربنای ۳۶ هزار و ۴۴۰ متر مربع است و با اعتبار هزار و ۱۸۳ میلیارد ریال ساخته خواهند شد.

وزیر آموزش و پرورش در سفری یک روزه برای شرکت در نشست شوراهای آموزش و پرورش شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر صبح امروز به میزبانی عسلویه وارد استان بوشهر شد.

در این سفر وزیر آموزش و پرورش دیداری با خانواده شهید فرهنگی قنبری داشت و پس از آن در آئین کلنگ زنی مدرسه روستای بستانو شرکت کرد.

بازدید از معلم سرای شهرستان عسلویه و بازدید از کلاس‌های طرح تقویت بنیه علمی از دیگر برنامه‌های وزیر در شهرستان عسلویه استان بوشهر است./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: