جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 24
کد خبر: ۲۱۸۳۰۴
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
رئیس سازمان مدیریت پسماند بوشهر:
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر گفت: با همکاری یاوران شورای محلات و با مشارکت 400 نیروی پاکبان، بندر بوشهر به استقبال بهار می رود.
به گزارش سوک ، حسن شجاعی پور صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: با توجه به این که طرح نوروزی سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر از 14 اسفندماه سال جاری آغاز شده، سعی ما این است که در یک برنامه زمان بندی شده تا پیش از نوروز تمامی گذرهای اصلی و محلات را پاک سازی کنیم.

وی افزود : بر اساس برنامه تقویمی روز شمار و با مشارکت 400 نیروی همکار پاکبان در قالب اکیپ های مختلف بیست نفره، کار تنظیف محلات و مکان های گردشگری بندر بوشهر آغاز شده است.


رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر تصریح کرد: نقش یاوران شورای محلات در طرح نوروزی استقبال از بهار برجسته است و با کمک این نیروهای خدوم و دلسوز، به دنبال آماده کردن بوشهر برای استقبال از سال جدید هستیم.

شجاعی پور بیان کرد: با استفاده از تانکرهای آب سه کاره و واترجت ها، کار شستشو و تنظیف پیاده روها، جداول، مخازن جمع آوری پسماند، تابلوهای راهنمایی و رانندگی و نیمکت ها انجام می شود.

وی ادامه داد: در این طرح کار جمع آوری ضایعات فضای سبز شهروندان و مکان های عمومی ، لاستیک‌های فرسوده و اقلام حجیم از طریق چندین دستگاه خودروی کمپرسی روباز انجام می شود.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر یادآور شد: تمام تلاش ما این است که با تنظیف سیما و منظر شهری، سال جدید را برای شهروندان به بهاری با نشاط و امید بخش تبدیل کنیم.

شجاعی پور بیان کرد: نظافت ويژه محورهای مختلف شهر به خصوص محورهای ورودی و ساحل بوشهر را در اولویت قرار داده و سعی ما این است که مردم و گردشگران نوروزی از بوشهر و مدت اقامت خود در این شهر نهایت لذت، ببرند.


نام:
ایمیل:
* نظر: