جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 24
کد خبر: ۲۱۸۳۳۶
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
مدیرکل بنیاد شهید استان بوشهر:
حجت الاسلام تشکری در نشست با اصحاب رسانه به مناسبت 22 اسفندماه بزرگداشت روز شهید اظهار داشت: در راستای نکوداشت مقام والای شهید و در روز بزرگداشت شهدا، 49 برنامه در سطح استان برگزار می شود.
به گزارش سوک، حجت الاسلام تشکری صبح امروز در نشست با اصحاب رسانه به مناسبت 22 اسفندماه بزرگداشت روز شهید اظهار داشت: در راستای نکوداشت مقام والای شهید و در روز بزرگداشت شهدا، 49 برنامه در سطح استان برگزار می شود.

وی افزود: در روز چهارشنبه هفته جاری با حضور خانواده شهدا مراسم روز شهید همراه با تجلیل از دستگاه های اجرایی در حسینه امام حسین ( ع )  برگزار می شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر تصریح کرد: در این برنامه سعی خواهیم کرد دستگاه های اجرایی که که طی سال های گذشته در زمینه فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت می کنند، تجلیل شود.

وی بیان کرد: انجام مراسم غبارروبی ، عطر افشانی و گل گذاری قبور شهدا در 210 گلزار و برگزاری همایش پیاده رویی خانواده های شاهد با حضور بیش از 5 هزار نفر از جامعه هدف، برقراری ایستگاه های ثبت دلنوشته های مردمی بخشی از برنامه های روز بزرگداشت شهداست.

تشکری ادامه داد: برگزاری یادواره شهدا در سطح شهرستان ها، برگزاری مسابقه فرهنگی از طریق سامانه پیامکی، برگزاری کنگره 53 شهید دانشجویی استان بوشهر، راه اندازی ایستگاه مطالعه در سه نقطه شهر با نوضوع ایثار و شهادت ، برگزاری مسابقات قرانی در چهار رشته ، برگزاری یادواره شهدای قرانی استان و برگزاری جشنواره منطقه ای تئاتر از جمله دیگر برنامه های روز بزرگداشت شهدا در استان بوشهر است.

وی با اعلام این که موضوع اشتغال یکی از مهمترین مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران است، بیان کرد: یک هزار و 600 فرزند این خانواده ها، بیکار هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر ادامه داد: موضوع اشتغال را با داد و بیداو فریاد زدن نمی توان حل کرد و به دنبال این هستیم که از ظرفیت 25 درصدی سهمیه اشتغال این خانواده ها استفاده کنیم.

تشکری بیان کرد: البته دو تن از فرزندان من هنوز بیکار هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر: