جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 24
کد خبر: ۲۱۸۴۰۹
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۲
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر گفت: نگاه مسئولان استان بوشهر رفع مشکلات مردم باشد و باید از همه ظرفیت‌ها در این زمینه استفاده شود.
مشکلات مردم استان بوشهر با نگاه دلسوزانه مسئولان رفع شود

به گزارش سوک، عبدالکریم گراوند بعد از ظهر دوشنبه در نشست شورای تأمین مسکن استان بوشهر اظهار داشت: باید تلاش ویژه‌ای صورت گیرد تا واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر استان بوشهر در سریع‌ترین زمان انجام شود.

وی در ارتباط با مشکلات بیمه و مالیات واحدهای تعاونی مسکن مهر نیز بیان کرد: همه باید دست به دست هم بدهیم که مشکلات حل شود و مردم گرفتار این مشکلات نباشند و باید با نگاه حل مشکل در این زمینه اقدام شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه نگاه همه مسئولان استان بوشهر باید حل مشکل باشد، تصریح کرد: از روزی که به بوشهر آمدم تاکید داشته‌ام که با نگاه دلسوزانه مشکلات مردم حل شود و تمام امید مردم به ما است که مشکلات را حل کنیم.

وی تاکید کرد: باید کاری کنیم که مردم از ما راضی باشند و باید با استفاده از قوانین و مقررات برای حل مشکلات مردم تلاش کنیم.

گراوند بر لزوم تکمیل واحدهای مسکن مهر استان بوشهر تاکید کرد و افزود: هزار واحد مسکن مهر بوشهر باید تا قبل از شهریورماه تکمیل شود تا شاهد افتتاح و بهره‌برداری از این طرح‌ها باشیم و جشن پایان مسکن مهر در استان را بگیریم.

وی بیان کرد: مشکلات آب و برق و گاز در واحدهای مسکن مهر باید مرتفع شود و هیچ بهانه‌ای در این زمینه پذیرفتنی نیست و باید گزارش انجام کار ارائه شود.

استاندار بوشهر ادامه داد: فضای سبز مسکن مهر نیز تکمیل شود و تلاش شود که از گونه‌های کم‌آب‌بر استفاده شود تا مشکلی در زمینه تأمین آب آنها وجود نداشته باشد.

وی تصریح کرد: دولت تدبیر و امید ۲۰ هزار واحد مسکن را در استان بوشهر تکمیل کرده است که تلاش گسترده‌ای در این زمینه صورت گرفته است و تلاش می‌شود واحدهای باقی‌مانده نیز تکمیل و افتتاح شود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: