جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 24
کد خبر: ۲۱۸۴۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۵
رئیس جمهوری پیشین ایران که برای تماشای دیدار استقلال و العین امارات در ورزشگاه آزادی حاضر شده بود، گفت: دوست داشتم استقلال در این دیدار پیروز شود اما خستگی روی کار آنها تاثیر منفی گذاشت.

به گزارش سوک؛ «محمود احمدی نژاد» پس از توقف خانگی یک بر یک نماینده ایران برابر العین امارات در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: از حضور در جمع خانواده ورزش احساس خوبی دارم و خدا را شکر می کنم.

وی افزود: گمان می برم که خستگی و تاثیر روحی بازیکنان استقلال از دیدار قبلی مقابل الدحیل، روی عملکرد نماینده ایران تاثیر گذار بود. در کل بازی خوبی را شاهد بودیم.

احمدی نژاد ادامه داد: امیدوارم تمام نماینده‌های ایران در بازی‌های خود موفق باشند و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.

وی افزود: مسئولان فدراسیون فوتبال باید از باشگاه هایی که در آسیا به میدان می روند حمایت بیشتری داشته باشند. بهتر است برنامه ریزی به گونه ای باشد که سه تیم ایرانی بتوانند در لیگ قهرمانان، عملکرد خوبی ارائه کنند.

رئیس جمهور پیشین ایران در مورد شرایط موجود در ورزشگاه آزادی، توضیح داد: جو بسیار خوبی بود و تماشاگران با قدرت از تیم خود حمایت کردند. ماموران امنیتی هم با تلاش زیاد، شرایط مناسب را فراهم کردند./ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر: