جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 24
کد خبر: ۲۱۸۴۶۹
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: 10 هزار و 148 بازرسی از واحدهای تولیدی، توزیعی و صنفی استان از ابتدای بهمن ماه تا 15 اسفندماه صورت گرفت که این بازرسی‌ها منجر به تشکیل 729 پرونده برای متخلفین به ارزش 10 میلیارد تومان شد.

به گزارش سوک، محمود سیجانی ظهر امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان قم در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری با اشاره به وضعیت توزیع گوشت در استان قم اظهار کرد: گوشت به قیمت دولتی در بین مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی در استان توزیع شد، در ادامه اولویت توزیع گوشت در بین کارگران قم است.

وی ادامه داد: به دلیل این که واردات نهاده‌های دامی به کشور با ارز دولتیصورت می‌گیرد، باید بر روی توزیع این نهاده‌ها در استان نظارت شود تا شاهد تخلف در این زمینه نباشیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم افزود: نسبت به تامین شکر برای مصرف بخش‌های خانگی و صنعتی استان قم اقدام کردیم.

سیجانی با اشاره به گشت‌های بازرسی در استان قم اظهار کرد: گشت‌های مشترک را با همکاری دستگاه‌های دیگر استان در زمینه بازرسی از واحدهای صنفی و تولیدی و توزیعی در ایام نوروز داریم.

وی خاطرنشان کرد: 10 هزار و 148 بازرسی از واحدهای تولیدی، توزیعی و صنفی استان قم از ابتدای بهمن ماه تا 15 اسفندماه صورت گرفت که این بازرسی‌ها منجر به تشکیل 729 پرونده برای متخلفین به ارزش 10 میلیارد تومان شد، در نمایشگاه بهاره قم هم اکیپ بازرسی داشتیم./فارس

نام:
ایمیل:
* نظر: