يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 19
کد خبر: ۲۱۸۵۳۳
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲
مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: در پی انتشار بوی نامطبوع در سایت پتروشیمی مبین، تعداد ۲۶ نفر تحت تاثیر استشمام مواد شیمیایی قرار گرفته و به مراکز درمانی منتقل شدند.
بوشهر| بوی نامطبوع پتروشیمی مبین 26 نفر را مسموم کرد

به گزارش سوک،بهرام دشتی‌نژاد  از انتشار بوی نامطبوع در سایت پتروشیمی مبین خبر داد و اظهار داشت: تصفیه‌خانه پتروشیمی مبین در منطقه پارس جنوبی  صبح امروز دچار اشکال شد که خروجی مایع، بوی نامطبوعی در منطقه فرا گرفت.

وی، با بیان اینکه تعداد 26 نفر تحت تاثیر استشمام مواد شیمیایی این واقعه قرار گرفتند افزود: این افراد سریعاً به درمانگاه‌های سازمان منطقه ویژه و پتروشیمی پارس جنوبی و بیمارستان نبی اکرم(ص) عسلویه منتقل شدند که از این تعداد 3 نفر به‌صورت سرپایی درمان و مرخص شده و 23 نفر دیگر نیز تحت درمان و کنترل بوده و وضعیت عمومی تمام نفرات رو به بهبود است . 

مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بیان کرد: ساعت 11:30 دقیقه صبح امروز گزارش اتمام عملیات و رفع نشر بو و آلودگی از سوی کشیک ارشد مدیریت بحران منطقه پتروشیمی اعلام شد.

دشتی‌نژاد خاطر نشان کرد: علت نشر آلودگی تحت بررسی است و از موادشیمیایی منتشر شده نمونه گیری به عمل آمده و در حال آزمایش است./تسنیم

نام:
ایمیل:
* نظر: