چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 03
کد خبر: ۲۱۸۶۰۶
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
فرمانده انتظامی استان خبر داد
این فرد با پرسه زدن در اطراف شرکت ها و میدات های شهری در عسلویه طعمه های خود را از بین افردا جویای کار انتخاب، سپس به بهانه سفارش جهت اشتغال آنها را به ساختمانهای نیمه کار می کشاند
به گزارش سوک، فرمانده انتظامی استان بوشهر در گفتگو با خبرنگاران در بوشهر از شناسایی و دستگیری سارقی خبر داد که با بی هوش کردن طعمه های خود با استفاده از شکلات مسموم اموال آنها را به سرقت می برد.

وی اظهار داشت: این فرد با پرسه زدن در اطراف شرکت ها و میدات های شهری در عسلویه طعمه های خود را از بین  افردا جویای کار انتخاب، سپس به بهانه  سفارش جهت اشتغال آنها را به ساختمانهای نیمه کار می کشاند و با استفاده از شکلات مسموم آنها را بی هوش و اموالشان را به سرقت می برد.

خلیل واعظی بیان کرد: این فرد تاکنون به 7 فقره سرقت اعتراف کرده که بوسیله چند نفر از مالباختگان نیز شناسایی شده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر همچنین از انهدام باند 3 نفره سارقین سیم برق در شهرستان عسلویه خبر داد که تاکنون به 17 فقره سرقت سیم برق اعتراف کرده اند.

وی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق در شهرستان عسلویه کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان تحقیقات میدانی گسترده ای را بر اساس روش های علمی و پلیسی آغاز کردند.

واعظی افزود: شب گذشته کارآگاهان رد دونفر از سارقین را در یکی از روستاهای عسلویه شناسایی و آنها را دستگیر کردند.

به گفته فرمانده انتظامی استان دو سارق دستگیر شده که بومی و از پیمانکاران اداره برق هستند به علت آشنایی با منطقه و خطوط انتقال برق با اتتخاب نقاط خلوت اقدام به سرقت می کردند.

وی گفت: سارقین که تاکنون به 17فقره سرقت سیم برق اعتراف کرده اند سیم های مسروقه را به فردی در شهر کازرون می فروختند که این مالخر نیز شناسایی و دستگیر شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد