چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 February 19
کد خبر: ۲۱۹۱۵۴
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
مهندس هاشم زاده:
عضو شورای شهر بوشهر یادآور شد: دو نفر از همکارانم در شورای شهر امروز به شکل سیاهی فعالیت های شهرداری بندر بوشهر را تحلیل کردند که با حفظ احترام به آنها، معتقدم که نباید این گونه عملکرد شهرداری را به بوته نقد قرار داد.
به گزارش سوک، کیوان هاشم زاده در نخستین نشست علنی شورای شهر بوشهر که با حضور خبرنگاران برگزار شد، اظهار داشت: پس از این که شورای شهر بوشهر در سال گذشته مصوبه ای در جهت کمک به موکبان اربعین کرد، شاهد هیاهوی فراوانی از طریق برخی رسانه ها و افراد در شبکه های اجتماعی بر علیه این مصوبه بودیم.

وی افزود: کسانی که به خاطر این مصوبه شانتاژهای فراوانی را در جامعه بر علیه شورای شهر و این حرکت انقلابی براه انداختند باید پاسخگویی سیاه نمایی خود باشند.

عضو شورای اسلامی شهر بوشهر تصریح کرد: این در حالی است که در سال گذشته تمام شهرداری های مراکز استان های کشور و حتی برخی از شهرستان ها به شکل کاملی به موکب های اربعین کمک کردند.

هاشم زاده ادامه داد: با وجود همه هیاهوها، یک ریال از طرف شورا و شهرداری بوشهر به موکب های اربعین کمک نشد هرچند همان هایی که تخریب های فروانی کردند هرگز حاضر نشدند که یک کلمه در خصوص عدم کمک به اربعین قلمی بزنند.

عضو شورای شهر بوشهر با اعلام این که سال ها کار مطبوعاتی کرده و ماهیت رسانه ها را کاملا می شناسد، بیان کرد: به عنوان یک فرد رسانه ای می دانم که در این شهر و در عرصه رسانه ها در حوزه تخریب شورای شهر چه خبر است پس از منتقدین شورای شهر بوشهر می خواهم که مردانه این شورا را نقد کنند اما وارد فضای تخریبی نشوید که در این صورت کل شهر ضرر خواهد کرد.

وی افزود: به کوری خائنین به اسلام ، خیلی از این موکب ها با هدف خدمت به سیل زدگان با بیرق امام حسین(ع) به کمک هم وطنان سیل زده شتافته اند که نشان می دهد که حرکت خود جوش این موکب ها چقدر می تواند در کمک به هم نوعان مفید واقع شود.

عضو شورای اسلامی شهر بوشهر تاکید کرد: سیل اخیر با همه مصائب و دردهایی که برای هم وطنانمان ایجاد کرد نشان داد که چگونه نیروهای نظامی و انتظامی در کنار بسیج و سپاه نمره خوبی از مردم گرفتند اما با ضعف هایی که در مدیریت سیل و پس از آن در دولت دیده شد نمره منفی دریافت کردند.

هاشم زاده با اشاره به زمزمه هایی پیرامون قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی توسط امریکایی ها، بیان کرد: به عنوان یک بسیجی ضمن محکوم کردن هر نوع تلاش برای تروریست قلمدادکردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط آمریکا و صهیونیست های کودک کش، اعلام می کنم که کارنامه شما در یمن، فلسطین و سوریه کاملا مشخص است و نمی توانید نیات تروریستی خود و تروریست هایی که شما حامی آنها هستید را به ایران و سپاه پاسداران نسبت دهید.

وی ادامه داد: شما نمی توانید ما را متهم کنید که اگر این کار را کردید در روی زمین بازنده بزرگ خواهید بود همچنان که در سوریه با سرافکندگی بازنده شدید.

عضو شورای شهر بوشهر یادآور شد: دو نفر از همکارانم در شورای شهر امروز به شکل سیاهی فعالیت های شهرداری بندر بوشهر را تحلیل کردند که با حفظ احترام به آنها، معتقدم که نباید این گونه عملکرد شهرداری را به بوته نقد قرار داد.

هاشم زاده افزود: البته بخشی از نقدهای این عزیزان در خصوص المان های شهری بندر بوشهر را صحیح می دانم اما این که زوایای مثبت کاری شهرداری بندر بوشهر طی شش ماه دوم سال گذشته دیده نشود را قبول ندارم.

وی در خصوص رفتار رسانه ها با شورای شهر بوشهر و عکس العمل این شورا، گفت: رویکرد شورای شهر بوشهر نسبت به رسانه ها خیلی منعطف بوده و نه تنها در مقابل تخریب ها توسط برخی ارز رسانه ها، سکوت کرده بلکه هرجا انتقادی نیز به شورای شهر وارد شده با کمال میل پذیرفته و برای رفع مشکلات مطرح شده پیش قدم شده است.

عضو شورای اسلامی شهر بوشهر ادامه داد: به عنوان همکار مطبوعاتی از رسانه ها انتظار داریم که ضمن بیان نقدهای کارشناسی خود، راه کارهایی نیز پیش پای اعضاء شورای شهر قرار دهند تا فضا برای توسعه هر چه بیشتر بندر بوشهر مهیا شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد