دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 17
کد خبر: ۲۱۹۱۶۷
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰
عضو شورای شهر بوشهر:
عضو شورای شهر بوشهر گفت: منتقدین شورای شهر بوشهر می‌خواهم که مردانه این شورا را نقد کنند اما وارد فضای تخریبی نشوند.
به گزارش سوک، کیوان هاشم‌زاده یکشنبه‌شب در نشست با اعضای شورای شهر بوشهر اظهار داشت: سال گذشته شورای شهر مصوبه‌ای را برای کمک به موکب‌های اربعین داشت که برخی رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی هیاهوی فراوانی در این زمینه داشتند.

وی با اشاره به اینکه برخی افراد شانتاژهای فراوانی را بر علیه شورای شهر و این حرکت انقلابی داشتند، افزود: یک ریال از طرف شورا و شهرداری بوشهر به موکب های اربعین کمک نشد ولی افرادی که این همه تخریب کردند حاضر نشدند در مورد عدم کمک به موکب‌ها قلم بزنند.

عضو شورای اسلامی شهر بوشهر تصریح کرد: سال‌ها در حوزه رسانه فعالیت داشته‌ام و ماهیت رسانه‌ها را می‌دانم که در شهر برای تخریب شورا چه خبر است و از منتقدین می‌خواهم که مردانه نقد کنند و وارد فضای تخریب نشوند چرا که کل شهر ضرر خواهد کرد.

هاشم‌زاده با اشاره به اینکه این موکب‌ها با پرچم امام حسین به یاری سیل‌زدگان شتافته‌اند افزود: این حضور نشان می‌دهد که حرکت خود جوش این موکب ها چقدر می‌تواند در کمک به هم نوعان مفید واقع شود.

وی با اشاره به اینکه نیروهای نظامی و انتظامی در کنار بسیج و سپاه نمره خوبی در جریان سیل اخیر گرفتند، اضافه کرد: با ضعف‌هایی که در مدیریت سیل و پس از آن در دولت دیده شد نمره منفی دریافت کردند.

عضو شورای اسلامی شهر بوشهر در ارتباط با نقد عملکرد شهرداری توسط دو نفر از اعضای شورای شهر بوشهر بیان کرد: نباید این گونه عملکرد شورا را به بوته نقد قرار داد و اینکه زوایای مثبت کاری شهرداری بندر بوشهر طی شش ماه دوم سال گذشته دیده نشود را قبول ندارم.

وی با بیان اینکه رویکرد شورای شهر بوشهر نسبت به رسانه‌ها خیلی منعطف بوده است، ادامه داد: شورا نه تنها در مقابل تخریب‌ها توسط برخی ارز رسانه‌ها، سکوت کرده بلکه هرجا انتقادی نیز به شورای شهر وارد شده با کمال میل پذیرفته است./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد