چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 February 19
کد خبر: ۲۱۹۱۹۰
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
سردار رزمجو:
سپاه استان بوشهر با بهره‌گیری از امکانات مختلف در حوزه‌های فنی، لجستیکی و تخصصی به عنوان معین یاری رسانی به هموطنان سیل‌زده در شهرستان باوی و ۵ روستای خوزستان شد.

به گزارش سوک، سردار علی رزمجو با بیان اینکه از ابتدای وقوع سیل در استان‌های مختلف، مردم همیشه در صحنه بوشهر کمک‌رسانی متعددی به هموطنان سیل‌زده کرده است اظهار داشت: سپاه امام صادق(ع) بوشهر همواره در خدمات رسانی به مردم آسیب دیده و محروم پیشتاز بوده به‌گونه‌ای که در تمام رده‌ها دارای تخصص و امکانات ویژه خدمات رسانی است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، به اشاره به جاری شدن سیل در استان خوزستان افزود: پس از وقوع این حادثه، سپاه استان بوشهر در ابعاد گوناگون تخصصی برای یاری رسانی به هم‌وطنان برنامه‌های گوناگونی عملیاتی کرد.


وی از تعیین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به عنوان معین، یاری رسان به سیل‌زدگان خوزستان خبر داد و بیان کرد:سپاه امام صادق(ع) استان بوشهربا بهره‌گیری از امکانات مختلف در حوزه‌های فنی، لجستیکی و تخصصی به عنوان معین یاری رسانی به هموطنان سیل‌زده درشهرستان باوی و 5 روستای خوزستان تعیین شد.

سردار رزمجو با بیان اینکه سپاه استان بوشهر در این ماموریت، به 100 هزار نفر سیل‌زده باوی و 5 روستای خوزستان خدمات رسانی می‌کند افزود: در این راستا قرارگاه تخصصی یاری رسانی سپاه استان بوشهر در شهرستان باوی خوزستان تشکیل شد.

وی از راه‌اندازی آشپزخانه و نانوایی در شهرستان یاد شده خبر داد و خاطر نشان کرد:تامین و توزیع غذای گرم و نان تازه برای سیل زدگان  در اولویت قرار دارد که در این راستا آشپزخانه و نانوایی در شهرستان باوی و روستاهای خوزستان ایجاد شده است.


فرمانده سپاه استان بوشهر با بیان اینکه روستاهایی که بیش از 4 متر آب گرفتگی دارند با قایق عملیات امدادرسانی انجام می‌شود گفت: برای کاهش بحران در این روستاها فعالیت سپاه امام صادق(ع) در حال انجام است و اکنون  امکانات و ماشین آلات سپاه استان بوشهر در حال خدمات رسانی است.

سردار رزمجو با تاکید بر ادامه امدادرسانی به سیل‌زدگان در استان خوزستان تصریح کرد:  نیاز کنونی 100 هزار نفر شهرستان باوی و 5 روستای خوزستان که سپاه استان معین یاری رسانی آن است مرغ،گوشت، برنج، آرد، حبوبات، کنسرو، گونی پلاستیکی، پتو، پمپ تخلیه آب، سرویس بهداشتی و حمام سیار است.

وی با قدردانی از خدمات رسانی مردم نوع دوست استان بوشهر به سیل‌زدگان افزود: سپاه امام صادق(ع) تا رفع کامل مشکلات در منطقه تعیین شده برای یاری رسانی مستقر است و تلاش می‌شود  آرامش و آسایش به منطقه سیل‌زده برگردد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد