چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 February 19
کد خبر: ۲۱۹۳۰۷
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
در محکومیت تروریستی اعلام کردن سپاه توسط آمریکایی های تروریست
جامعه ورزش و بسیج ورزشکاران،بسیج پیشکسوتان سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر و بسیج اساتید دانشگاه های استان بوشهر در بیانیه هایی جداگانه ، تروریستی اعلام کردن سپاه توسط آمریکایی های تروریست را محکوم کردند.
به گزارش سوک، جامعه ورزش و بسیج ورزشکاران،بسیج پیشکسوتان سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر و بسیج اساتید دانشگاه های استان بوشهر در بیانیه هایی جداگانه ، اقدام اخیر آمریکای تروریست در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.

در بیانیه جامعه ورزش و بسیج ورزشکاران استان بوشهر آمده است:

« والذّین کفروا هم المکیدون»

استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار بارها به بهانه های پوچ و واهی و به طرق مختلف به دنبال ضربه زدن به ملت ایران و انقلاب اسلامی بوده است و برای همه جهانیان روشن است که در طول تاریخ ، دولت آمریکا همواره بزرگترین حامی و پشتیبان گروههای تروریستی و تکفیری در جهان و منطقه غرب آسیا بوده و با  فتنه انگیزی و آشوب در منطقه صدمات و خسارت های فراوانی بر پیکره جهان اسلام وارد نموده است. و اما برخلاف آمریکای سفاک و جنایتکار و متحدان ملحد منطقه ای آنها ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نحو جدی و مستمر با تروریسم در منطقه در نبرد و مبارزه بوده و نقش بی بدیلی در نابودی حاکمیت گروههای تروریستی و تکفیری در منطقه ایفا نموده است . همچنین حضور در عرصه های مختلف خدمت رسانی به مردم ، سازندگی و نیز کمک های مستشاری به دولتها و ملت های منطقه برای مبارزه با تروریسم از جمله افتخارات تأثیرگذار این نهاد برآمده از متن مردم و انقلاب شکوهمند اسلامی بوده که مانند برگ زرینی در کارنامه درخشان میهن اسلامی ایران خودنمایی میکند که همین امر موجب خواری و خفت و دشمنی دشمنان انقلاب و اسلام با این نهاد مقدس گردیده است.
ما ورزشکاران ضمن عرض تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار ، اقدام کینه توزانه و برخواسته از ضعف و ذلت آمریکای جنایتکار در قرار دادن نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروههای تروریستی را شدیداً محکوم نموده و حمایت خود را از این نهاد مقدس و مردمی اعلام می داریم.


سازمان بسیج پیشکسوتان سپاه امام صادق استان بوشهر نیز عنوان کرده:

بسم الله الرحمن الرحیم
اگر سپاه نبود کشور هم نبود امام خمینی(ره)
الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقا
اظهارات حماقت آمیز و جاهلانه رئیس جمهور احمق آمریکا در رابطه با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بهترین نشانه و دلیل برای شکست سیاست های آمریکای جنایتکار در فشار علیه ملت ایران و انقلاب اسلامی است اگر آمریکا و همدستانش ذره ای امید  به موفقیت آمیز بودن سیاست های گذشته خود داشتند هیچ گاه متوسل به چنین یاوه گویی هایی نمی شدند این اظهارات جاهلانه ترامپ نشان داد که به تعبیر مقام معظم رهبری حقیقتاً حاکمان آمریکا احمقان درجه یک این دوران هستند
ما از ملت قدرشناس و بصیر ایران و مسئولینی که از این موقعیت پیش آمده کمال استفاده را نمودند و با اتحاد و همبستگی در صفی واحد از فرزندان و پاسداران جان برکف انقلاب اسلامی حمایت کردند تشکر و قدردانی می نماییم و این بار نیز مثل همیشه اعلام می کنیم تا خون در رگ و جان در بدن داریم از میراث و امانتی که از امام راحل و شهیدان همسنگرمان به امانت گرفته ایم با جان و دل حراست و پاسداری می کنیم و بنا به دستور مقام معظم رهبری همراه با امت همیشه در صحنه تا نابودی و شکست همه دشمنان و مستکبرین شعار مرگ بر آمریکا را فریاد خواهیم زد. مرگ بر آمریکا
مرگ بر آمریکا
مرگ بر آمریکا

سازمان بسیج اساتید استان بوشهر در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام دولت آمریکا آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ"


اقدام اخیر دولت آمریکا و در رأس آن رئیس جمهور احمق و گستاخشان بار دیگر چهره ی کریه استکبار جهانی و دلهای پر از نفرت و کینه ی آنان نسبت به ممالک اسلامی به طور عام و جمهوری اسلامی ایران به طور خاص را بیش از پیش نمایان کرد.

استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ خوب فهمیده اند  که تمدن نوین اسلامی به رهبری ایران در حال تغییر معادلات زندگی بشر است و لذا در پی حمله به بازوهای اصلی آن از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برآمده اند اما با توجه به نفوذ راهبردی این نهاد مقدس و انقلابی در جهان و به ویژه خاورمیانه، به مرز عصبانیت و استیصال رسیده اند تا جایی که این نهاد انقلابی که بر اساس اصل ۱۵۰ قانون اساسی یکی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است را در اقدامی سفیهانه در لیست گروه های تروریستی قرار می دهد.

 امروز اندیشمندان جهان با مرور تاریخ نکبت بار امریکا از ستم به رنگین پوستان و بومیان امریکا، جاسوسی از ملت های مختلف و تضعیف آمریکای جنوبی گرفته تا لشگر کشی به عراق، افغانستان، سوریه، ویتنام و ده ها کشور دیگر به خوبی جنایتکاریهای دولت تروریست پرور و حامی تروریست یعنی امریکا را تشخیص خواهند داد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از دستاوردهای بزرگ ملت ایران و انقلاب اسلامی است که علاوه بر حفظ امنیت و مسائل دفاعی، در عرصه‌های دیگری همچون سازندگی، عمران، خدمت‌رسانی به محرومان، مسائل فرهنگی و هنری و تولید فکر انقلابی، نقش‌آفرینی می‌کند و از بدو تاسیس تاکنون در کنار مردم در برابر زیاده خواهی های امریکا ایستاده است و در این مسیر لحظه ای از مبارزه با استکبار کوتاه نیامده و نخواهد آمد.

اقدام بی خردانه دولت آمریکا مبنی بر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک سازمان تروریستی، یکی دیگر از اقدامات این دولت جنایتکار و لکه ننگ بزرگ و مفتضحانه‌ای بر عمر نفرت‌بار استکبار جهانی است. آمریکایی‌ها به میزان حمایت و پشتیبانی مردم ایران از نیروهای سپاه پاسداران اشراف دارند و نیک می‌دانند که تصویب این طرح به منزوی شدن آمریکا منجر خواهد شد و دستان ایران را برای اقدامات متقابل باز خواهد گذاشت که اقدام به‌جای ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، شورای عالی امنیت ملی و مجلس شورای اسلامی در همین راستا است .

آمریکا با این اقدام، منافع ملی جمهوری اسلامی ایران و ملت ایران را هدف قرار داده و علاوه بر دامن زدن به جنگ اقتصادی، امنیت ملی کشورمان را تهدید می‌کند، لذا ما اساتید بسیجی استان بوشهر، ضمن محکومیت این اقدام، حمایت قاطع خود را در سالروز میلاد با سعادت حضرت امام حسین (ع) که به روز پاسدار نیز مزین شده است، از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می‌نماییم و مصرانه از دولت و مجلس محترم میخواهیم تا با طرح شکایت حقوقی در محاکم بین المللی، این اقدام آمریکا را محکوم نمایند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد