سه‌شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - 2019 December 10
کد خبر: ۲۱۹۳۲۶
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۲
برای کمک به هموطنان سیل زده؛
همایش «سمفونی باران» با اجرای‌های ویژه موسیقی به منظور کمک به هموطنان سیل زده به همت مؤسسه فرهنگی هنری نیمدری سبز در مجتمع فرهنگی هنری خلیج فارس گناوه برگزار شد.
«سمفونی باران» در گناوه اجرا شد
به گزارش سوک، محمد مظفری معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر پنج شنبه شب در این مراسم گفت: به دنبال وقوع حادثه سیل در روزهای آغازین سال جدید در برخی استان‌های کشور بسیاری از خانواده‌ها دچار مشکلاتی شده و خانه و زندگی خود را از دست دادند.

وی افزود: با وقوع این حادثه ملت ایران مانند همیشه که در حوادث و رویدادها در کنار همدیگر هستند به یاری هموطنان در مناطق سیل زده شتافتند و از هیچ کمکی دریغ نکردند.

مسئول مؤسسه فرهنگی و هنری نیم دری سبز گناوه بیان کرد: هنرمندان استان بوشهر هم که همواره در این زمینه پیش قدم هستند در امر کمک رسانی به سیل زدگان مشارکت دارند.

وی گفت: این همایش به عنوان سمفونی باران به همت مؤسسه فرهنگی هنری نیمدری سبز و با همکاری انجمن هنرهای نمایشی، هنرمندان موسیقی و هنرهای تجسمی و بقیه هنرمندان در یک فراخوان عمومی برای کمک به سیل زدگان برگزار شد تا کمک‌های نقدی مردم استان بخصوص شهر گناوه جمع آوری شود که با استقبال بسیار خوبی از سوی مردم روبرو شد.

وی گفت: امروز در این همایش هنرمندان و اساتید عرصه موسیقی از سراسر استان در موسیقی محلی، پاپ، سنتی مشارکت و به اجرای برنامه پرداختند.

وی گفت: تعدادی از هنرمندان هنرهای تجسمی نیز آثار و تابلوهای خود را برای کمک به سیل زادگان در این همایش به حراج گذاشته‌اند که همه عوائد این رخداد هنری از طریق ارتباطی که با هنرمندان استان‌های سیل زده داریم ارسال می‌شود تا به دست این هموطنان برسد.

در این رخداد هنری گروهای مختلف موسیقی در سبک‌های گوناگون و متنوع به اجرای برنامه پرداختند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد