چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 21
کد خبر: ۲۱۹۵۳۸
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۱
پس از دیداری نفس گیر
ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر رکورد حضور تماشاگر در لیگ آزادگان را شکست و بیش از ۱۲ هزار بوشهری مشتاق برای رسیدن شاهین شهرداری به لیگ برتر فوتبال ایران راهی استادیوم قدیمی شهر شدند.
به گزارش سوک؛ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر رکورد حضور تماشاگر در لیگ آزادگان را شکست و بیش از ۱۲ هزار بوشهری مشتاق برای رسیدن شاهین شهرداری به لیگ برتر فوتبال ایران راهی استادیوم قدیمی شهر شدند.

ویسی و شاگردانش در هفته سی و دوم لیگ یک با دو گل ملوان انزلی را شکست دادند تا همچنان یکی از شانس های اصلی صعود به لیگ برتر لقب بگیرند.بازی تهاجمی شاهین شهرداری از همان ابتدا شروع شد و تیم بوشهری می توانست توسط مالکی و سالاری دروازه ملوان را باز کند اما عشایر گلر جوان انزلی چی ها یکی از بهترینهای بازی مانع از باز شدن دروازه شمالی ها شد.

در دقیقه ۱۷ فرار تماشایی نیکخو و ارسال او به صارمی رسید تا کاپیتان شاهین هشتمین گل فصلش را به گوشه دروازه ملوان بفرستد.این گل شاهین و ویسی را از زیر فشار سنگین بازی بیرون آورد تا در ادامه ملوان ها حرف چندانی برای گفتن نداشته باشند.

در نیمه دوم بازی پاسهای تکضرب بازیکنان شاهین بخصوص صارمی ،محبی و شعبانلو در میانه میدان بازیکنان جوان ملوان را اسیر شاهین کرد و استارت های انفجاری محبی عرصه را بر آنها تنگ تر کرد.سالاری مهاجم شاهینی ها که در طول ۹۰ نود دقیقه آرام و قرار نداشت تا اینکه روی یک ریباند گل دوم شاهین و تمام کننده را به ثمر رساند.بعد از این گل بوشهری ها بازی را اداره کردند هر چند توسط محبی می توانستند گل سوم را هم به ثمر برسانند اما نوک پای بال راست سرعتی بوشهری ها که نود دقیقه در دفاع و حمله یکی از خوبهای زمین بود به بیرون برود.

عملکرد خط دفاعی شاهین در این بازی قابل ستایش بود جاییکه بهروز نوروزی در تقابل با بهترین گلزن لیگ دسته اول شهریار مغانلو اجازه حرکت به وی نداد و روز خوب او غلامعلی تبار از نکات مثبت بازی بود.

به نوشته فوتبال بوشهر؛ با این پیروزی شاهین شهرداری ۵۱ امتیازی شد و با یک بازی بیشتر نسبت به گل ریحان در مکان دوم جدول قرار داد.

داور:رضا کرمانشاهی،کمک ها: رحیم حاجیلو و امین غدیری

اخطار:مرتضی غلامعلی تبار،علی رئیسی  {شاهین شهرداری}، وحید حیدریه {ملوان}

ترکیب شاهین شهرداری بوشهر :سجاد بیرانوند،مرتضی غلامعلی تبار،علی رئیسی{۴۵حسن نجفی}بهروز نوروزی فرد،کمال الدین نیکخو،امیر حسین موسی زاده،محمد محبی،میلاد  شعبانلو{۷۵مهدی چاهکوتاه زاده}میباد صارمی،حسین مالکی{۶۷علی نظری}، سالاری

سرمربی :عبدالله ویسی

ملوان بندر انزلی:مبین عشایر،مهیار زحمتکش،امیر مهدی جانملکی،حافظ یعقوبی{۶۵مهدی مرادی}وحید حیدریه،محمد رضا محرمی،میلاد کمندانی،میلاد احمدی{۶۸علی دغاغله}پوریا غلامی،محمد رضا نقدی پور{۸۰فربد بلوک باشی}شهریار مغانلوعکس: مهدی صالحی

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد