چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 21
کد خبر: ۲۱۹۵۶۶
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
در کمترین زمان ممکن
رهگذرانی که بامداد امروز از کنار جاده شهر دلوار شهرستان تنگستان در گذر بودند با دیدن جسد دو زن، مراتب را به پلیس اعلام تا ضمن انجام تشریفات قانونی، جان یکی از این افراد که در خطر بود را نجات دهند.
به گزارش سوک، در حالی که پس از پیدا شدن دو جسد که یکی فاقد علائم حیاتی و دیگری در شرایط اضطراری قرار داشت، گمانه زنی های فراوانی در عرصه شبکه های مجازی انجام شد اما پلیس با صدور اعلامیه به همه شایعات پایان داد.

بر اسا این گزارش، رهگذرانی که بامداد امروز از کنار جاده شهر دلوار شهرستان تنگستان در گذر بودند با دیدن جسد دو زن، مراتب را به پلیس اعلام تا ضمن انجام تشریفات قانونی، جان یکی از این افراد که در خطر بود را نجات دهند.

با حضور پلیس، جسد یکی از این زنان به پزشکی قانونی منتقل و یک زن دیگر که در شرایط بسیار بدی بود برای مداوا به بیمارستان منتقل شد

با گسترش شایعات و با هدف روشن شدن ابعاد این اتفاقات، روابط عمومی نیروی انتظامی استان بوشهر طی اطلاعیه ای اعلام کرد "هویت هر دو جسد شناسایی شده و ارتباطی با همدیگر نداشته اند، بلکه بصورت اتفاقی حادثه در این منطقه رخ داده است."

در این اطلاعیه که نسخه ای از آن به دفتر پایگاه خبری تحلیلی سوک، نمابر شده، آمده است:

صبح امروز چهارشنبه 28 فروردین ماه در محدوده شهر دلوار از توابع شهرستان تنگستان و یکی از جاده های اطراف جسد دو خانم کشف شد، در راستای تنویر افکار عمومی موارد زیر را به اطلاع مردم شریف استان می رساند:

1- این دو جسد هیچ ارتباطی با همدیگر نداشته، کاملا اتفاقی این دو حادثه بصورت همزمان در محدودهای ذکر شده رخ داده است.

2- هویت هر دو جسد بلافاصله بوسیله پلیس شناسایی و کشف شد، ضمن اطلاع به خانواده آنها موارد لازم در اختیار خانوده ها قرار گرفت.

3- یکی از خانم هایی که جسدش کشف شد، خوشبختانه دارای علایم حیاتی است که در یکی از مراکز درمانی تحت مداوا و مراقبت های پزشکی  می باشد.

4- خانم دومی که جسدش کشف شد متاسفانه فوت کرده است.

5- علت هر دو حادثه غیر امنیتی است، کارآگاهان کشف جرم پلیس آگاهی در حال بررسی های تخصصی هستند، به محض تکمیل تحقیقات در صورت لزوم اطلاع رسانی خواهد شد.

6- ضمن تشکر از همکاری و همراهی مردم و علی الخصوص رسانه ها با پلیس استان استدعا داریم از گمانه زنی های غیر دقیق و انتشار شایعات غیر واقعی در این زمینه خودداری کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد