چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 21
کد خبر: ۲۱۹۵۶۹
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۹
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم جلوگیری از زمین‌گیر شدن واحدهای تولیدی استان بوشهر گفت: همه مسئولان باید برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی تلاش ویژه‌ای داشته باشند.
لزوم جلوگیری از زمین‌گیر شدن واحدهای تولیدی استان بوشهر

به گزارش سوک، عبدالکریم گراوند عصر چهارشنبه در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان بوشهر اظهار داشت: رونق تولید باید با جدیت ادامه یابد و در این راستا همه مسئولان باید حمایت لازم را داشته باشند.

وی خواستار حمایت ویژه از واحدهای تولیدی و صنعتی در سطح استان شد و بیان کرد: جلوگیری از واحدهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی استان بوشهر باید با جدیت در دستور کار باشد.

استاندار بوشهر با اشاره به نقش مسئولان دستگاه‌های اجرایی در حل مشکلات واحدهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی اضافه کرد: مسئولان باید به صورت جهادی در این زمینه عمل کنند.

استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذاران

وی با بیان اینکه واحدهای تولیدی نباید صدمه ببینند تصریح کرد: استان بوشهر از ظرفیت بالای سرمایه‌گذاری در عرصه‌های مختلف اقتصادی برخوردار است که باید بسته‌های سرمایه‌گذاری تدوین شود

گراوند با تاکید بر استفاده شهرداری‌های استان از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ادامه داد: تخصیص مرحله دوم اعتبارات و تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی استان بوشهر در امر رونق تولید می‌تواند نقش آفرینی کند.

وی با اشاره به نقش مهم اعتبارات تبصره ۱۸ قانون بودجه در رونق تولید و اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی و کسب و کارهای شهری و روستایی، خواستار پیگیری این اعتبارات شد.

استاندار بوشهر با تاکید بر پیگیری مشوق‌های بیمه‌ای برای کارفرمایان و پیمانکاران در راستای ایجاد اشتغال و جذب نیرو گفت: قیمت واگذاری انشعاب آب در شهرک‌های صنعتی باید بررسی شود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد