دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 01
کد خبر: ۲۱۹۵۹۷
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
امام جمعه بوشهر:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: نیروهای مسلح ایران در فضای ملی و فراملی حماسه‌ها می‌آفرینند.
نیروهای مسلح ایران در فضای ملی و فراملی حماسه می‌آفرینند

به گزارش سوک، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح پنجشنبه در جمع نیروهای مسلح به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی اظهار داشت: نیروهای مسلح در عرصه‌های مختلف برای کشور حماسه آفریده‌اند.

وی از نیروهای مسلح کشورمان به عنوان نماد عزت و اقتدار ایران اسلامی نام برد و اضافه کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی مستقل‌ترین نیروهای مسلح جهان هستند.

امام جمعه بوشهر به حماسه‌آفرینی‌های نیروهای مسلح کشورمان در فضای ملی و فراملی اشاره کرد و ادامه داد: این افتخارآفرینی‌ها با پشتوانه مکتب اسلام، رهبری‌های خردمندانه رهبر معظم انقلاب و حمایت مردم محقق شده است.

وی نیروهای مسلح ایران را مردمی‌ترین نیروهای مسلح و مایه افتخار جمهوری اسلامی دانست و بیان کرد: ارتش، سپاه، بسیج، نیروهای انتظامی و امنیتی جمهوری اسلامی همیشه در کنار مردم هستند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به اینکه نیروهای مسلح در ایمان، تقوا و اخلاق نظامی نمونه هستند، تصریح کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در شرایط سخت و بحرانی از جمله سیل در کنار مردم سیل زده مشغول خدمت هستند.

وی تصریح کرد: ارتش در رده‌های صف و ستاد علاوه بر پیشرفت در حوزه نرم افزار و سخت افزار نظامی، تولید و خودکفایی با رویکرد نوین و الکترونیکی کردن تجهیزات در عرصه دفاع و تهاجم، به ایمان، تقوا و اخلاق نظامی نیز مسلح است./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد