سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 02
کد خبر: ۲۱۹۹۰۰
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
رئیس سازمان پدافند غیرعامل:
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت:‌ رزمایش‌های دوره‌ای پدافند غیرعامل در استان‌ها برگزار می‌شود.
رزمایش‌های دوره‌ای پدافند غیرعامل در استان‌ها برگزار می‌شود

به گزارش سوک، سردار غلامرضا جلالی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر نقش بسیار مهم و ارزشمندی در تأمین انرژی کشور دارد و موضوع انرژی برای کشور یک موضوع بسیار راهبردی است.

وی به اهمیت حفظ ایمنی و اطمینان بخشی به موضوع در سطح ملی اشاره کرد و افزود: باید آمادگی به گونه‌ای باشد که در صورتی که حادثه‌ای رخ دهد ایمنی لازم برای مردم ایجاد شود.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور خاطرنشان کرد: در برنامه‌های دوره‌ای سازمان پدافند غیرعامل انجام برنامه‌های آموزشی و تمرینات و رزمایش‌هایی که نارسایی را مشخص کرده و آمادگی‌ها را افزایش دهد در دستور کار است.

وی بیان کرد: با همکاری استاندار بوشهر برنامه رزمایش پرتوی یکی از برنامه‌های سال جاری است که به خاطر سیل زمان این رزمایش تغییر کرده و هماهنگی و طراحی انجام شده و آموزش حوزه مردم صورت گرفته و امروز هم یک تمرین دور میزی انجام شد که اگر نقایصی وجود دارد شناسایی شود.

جلالی با بیان اینکه حرکت به سمت یک حوزه امن و پایدار است، خاطرنشان کرد: این رزمایش‌ها می‌تواند هم هماهنگی‌ها را نشان دهد و هم آمادگی را افزایش دهد.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور تصریح کرد: باید همه تلاش‌ها برای رفع نقاط ضعف و تقویت آمادگی‌ها در این زمینه صورت گیرد تا در هر شرایطی شاهد ارائه بهترین عملکرد و بروز کمترین مشکلات باشیم./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد