دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 01
کد خبر: ۲۱۹۹۴۱
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
معاون استاندار بوشهر:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: استان بوشهر کمترین معوقات مطالبات کارگران را دارد.
استان بوشهر کمترین معوقات مطالبات کارگران را دارد

به گزارش سوک، مجید خورشیدی صبح دوشنبه در مراسم گرامیداشت روز کار و کارگر در دشتستان اظهار داشت: در سال رونق تولید هستیم و کارگران نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری در رونق تولید بر عهده دارند.

وی کارگران را سرمایه گرانقدری برای هر کشور دانست و اضافه کرد: کسانی که تلاش می‌کنند برای خانواده خودشان مجاهد در راه خدا هستند و به همین خاطر باید بر دست و بازوی کارگر بوسه زد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: تلاش ما در استان بوشهر این است که تمامی که آن چیزی که کارگران شایسته آن هستند به جا آورده شود.

وی ادامه داد: در برخی از استان‌ها انباشت مطالبات کارگری سنگینی می‌کند و الحمدالله با تلاش استاندار و دیگر مسئولان، کمترین خبرها را در این زمینه در استان بوشهر شاهد هستیم.

خورشیدی خاطرنشان کرد: خواسته ما این است که سعی کنیم مطالبات کارگران در سریع‌ترین زمان پرداخت شود و شاهد کمترین میزان معوقات کارگری باشیم.

وی گفت: با تلاش متولیان امر و کمیسیون‌های کارگری اتفاق خوبی است و بوشهر کمترین مطالبات معوقه کارگری را دارد و حق شما بیشتر از این تلاش‌ها است و انشاالله این خدمات همچنان ادامه داشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: وظیفه داریم که در احقاق حقوق کارگران که احقاق حقوق ملت است ذره‌ای عقب ننشینیم./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد