سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 02
کد خبر: ۲۱۹۹۹۰
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
رئیس شورای اسلامی شهرستان بوشهر:
بوشهر - رئیس شورای اسلامی شهرستان بوشهرگفت: شورا زمانی موفق است که اتحاد، همدلی و یک‌دستگی در میانشان وجود داشته باشد
اعضای شوراها متحد و همدل باشند/ لزوم رفع اختلافات در شوراها

به گزارش سوک، مهدی بختیاری صبح سه‌شنبه در دومین نشست شورای اداری شهرستان بوشهر که به مناسبت روز شوراها برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه جایگاه شوراهای فرا دست می‌تواند پل ارتباطی خوبی ما بین شوراها در شهرستان باشد، نیاز است کماکان مسئولان همچون گذشته این شورا را یاری کنند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان بوشهر اضافه کرد: حادثه آتش سوزی عالی‌شهر در ابتدای سال ۹۸ و همبستگی دستگاه‌ها و اقدامات انجام شده در مهار آن از عملکرد شورای شهرستان است که می‌تواند باعث الگوبرداری سایر شوراهای استان از آن شود.

بختیاری با بیان اینکه روز شورا برای من روزی است که شورا دور از هرگونه مسائل سیاسی، منیت و پشت فکر و به صورت خالصانه در راستای پیشرفت شهر گام بردارد، خاطرنشان کرد: شورا زمانی موفق است که اتحاد و همدلی و یک‌دستگی در میانشان وجود داشته باشد و این موج را به مردم انتقال دهد.

رئیس شورای شهرستان بوشهر اضافه کرد: امیدوارم مسئولان هیچ موقع از شوراها دلگیر نشوند زیرا شورا برای مسئولین به عنوان ضربه گیر عمل کرده و حداقل توقع این است که درد و دل آنها را با آغوش باز بشنوند و پس از نتیجه‌گیری وارد عمل شوند.

بختیاری اضافه کرد: واقعیتی که متأسفانه دامن گیر شوراها شده است، بحث اختلافات است که قطعاً اگر زیاده خواهی، منیت و غرور در میان نباشد امکان برطرف کردن و حل و فصل آن بسیار آسان است.

وی تاکید کرد: البته قانون اکثر موارد را تحلیل کرده و می‌توان با استفاده از آن به موفقیت رسید چراکه شوراهای فرادست بهترین کارگروه برای این اقدام است که در همین راستا باید به ماده ۳۲ قانون شورای شهرستان اشاره کرد که در این خصوص می‌تواند بسیار کارگشا باشد.

وی تصریح کرد: از مسئولین درخواست دارم در این زمینه شورا را همراهی کرده تا کمک یار خوبی برای آنان و دیگر مسئولین نظام جمهوری اسلامی باشند تا دست در دست هم و با آرامش خاطر در شرایط متفاوت و خاص تصمیمات بجا و مطلوبی گرفت./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد