چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 21
کد خبر: ۲۲۰۲۸۶
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
یادداشت وارده
متاسفانه همانند انتخاب شهردار که موارد معاملاتی میرزا بنویس و دوستانش گوش فلک را پر کرده بود این بار نیز با نمایندگان برای انتصاب فرد دلخواه خویش وارد معامله شده و از طرف اصلاح طلبان قول و تعهد داده اند که در انتخابات پیش رو از آنها حمایت کنند .
سوک: گفته می شود مرگ خوب هست اما برای همسایه ، این ضرب المثل  متاسفانه رویکرد عملی میرزا بنویس و دوستانش شده که همه چیز را برای خود می خواهند و برای دیگران همان رفتارها  ناپسند و شایسته نیست .

همین دیروز و در همین دولت بود که میرزا بنویس با دوستانش برای تغییر و تعویض  جناب حصيري مدیر کل آموزش و پرورش استان چه الم و شنگه ای راه انداختند ...

مدتی قبل یکی از نمایندگان استان می گفت : میرزا بنویس یک سال قبل با من تماس گرفته و فلان شخص که از رفیقانش هست را برای مدیرکلی آموزش و پرورش استان معرفی کرده و شدیدا پیگیر این مسئله بود ...

مدتهاست که تعدادی محدود و معدود خود را صاحب اصلاحات در استان می دانند و برای مدیریت ها و پست ها تنها خود را شایسته مدیرکلی ، معرفی مدیرکل و دفاع از افراد می دانند و هرکس  بدون اجازه آنها حق ندارد از کسی دفاع کند و یا  کسی را معرفی کند .

آنها حق دارند از تغییر مدیر پیشین موسسه فرهنگی و ورزشی شهرداری که بیش از چهار سال مدیر بوده  عجز و ناله کنند و به زمین و زمان تهمت و افترا بزنند، برای تغییر مدیر صندوق ذخیره فرهنگیان استان، ان همه فغان و ناله سر دهند ... و  برای  انتصاب شهردار، آن همه کار کنند و حیثیت اصلاحات را به بازی بگیرند و برای اثبات  اصلاح طلبی اش دهها مورد بنویسند ولی دیگران چنین حقی ندارند اگر این کار کنند حتما دنبال منافع مادی و معنوی هستند .

میرزا بنویسی هم در استان ما دردسری شده . کسی که از طرف دوستانش وظیفه دارد بدون توجه به نوشته های سابق برای بیرون کردن مخالفان از میدان  دلیل بتراشد غافل از اینکه همین دلایل ابتدا بر خود و دوستانش مصداق دارد  و بعد بر دیگران .

میرزا بنویس و دوستانش چند سال است که به دلیل گرفتن صندوق ذخیره فرهنگیان استان  از ایشان، لابد  منافع مادی و  معنوی برای ایشان نداشته و فقط خدمت خالصانه  مد نظرشان بوده مثل صندوق ذخیره فرهنگیان تهران ! با رایزنی با نمایندگان استان و استاندار و معاون سیاسی و با بیتوته کردن در وزارتخانه  قصد دارند که مدیر کل آموزش و پرورش استان را تغییر بدهند و کسی را بیاورند که لابد منافع مادی و معنوی اشان را تامین نمی کند !

متاسفانه همانند انتخاب شهردار که موارد معاملاتی میرزا بنویس و دوستانش گوش فلک را پر کرده بود این بار نیز با نمایندگان برای انتصاب فرد دلخواه خویش وارد معامله شده و از طرف اصلاح طلبان قول و تعهد داده اند که در انتخابات پیش رو از آنها حمایت کنند .

سکوت و عدم اعتراض به میرزا بنویس و دوستانش، آنها را جری کرده که خود را نماینده تام و تمام اصلاح طلبان بدانند و به جای آنها تصمیم بگیرند

متاسفانه همانند انتخاب شهردار که موارد معاملاتی میرزا بنویس و دوستانش  گوش فلک را پر کرده بود این بار نیز با نمایندگان  برای انتصاب فرد دلخواه خویش وارد معامله شده و از طرف اصلاح طلبان قول و تعهد داده اند که  در انتخابات پیش رو از آنها حمایت کنند .

سکوت و عدم اعتراض به میرزا بنویس و دوستانش، آنها  را  جری  کرده که خود را نماینده تام و تمام اصلاح طلبان بدانند  و  به جای آنها تصمیم بگیرند به جای آنها رایزنی کنند به جای آنها ، دوستانشان در مدیریتهای استان قالب کنند ...

میرزا بنویس و دوستانش، از اینکه می ببینند چند سال است نتیجه رایزنی و قول و تعهد خود را به نمایندگان و مسئولین استان در خصوص آموزش وپرورش استان با حمایت عده ای از مدیر کل، بی ثمر شده دست به قلم برده تا با تهمت و افترا بار دیگر مدافعان مدیر کل را از میدان بدر کرده و گزینه خویش را در آموزش و پرورش بگمارند.

امير بوشهري
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد