دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 01
کد خبر: ۲۲۰۳۰۲
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
کارشناس هواشناسی:
کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر گفت: سواحل مناطق مرکزی و جنوبی استان بوشهر مواج می‌شود.
سواحل مناطق مرکزی و جنوبی استان بوشهر مواج می‌شود

به  گزارش سوک ،پیام مساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که طی ساعاتی از وقت امروز و فردا سرعت وزش باد شمال غربی بر روی دریا افزایش می‌یابد.

وی از افزایش ارتفاع موج دریا خبر داد و خاطرنشان کرد: بنابراین انتظار می‌رود طی این مدت به ارتفاع موج دریا بویژه در سواحل مرکزی و جنوبی استان بوشهر افزوده شود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر اضافه کرد: برای ساعات آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و وزش باد و در برخی نقاط گردوغبار و از فردا طی ساعاتی افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود.

وی بیان کرد: جهت وزش باد غالباً شمال غربی تا غربی در قسمت‌های شمالی ۱۰ تا ۳۲ گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت، در قسمت‌های مرکزی و جنوبی استان ۱۲ تا ۳۶ گاهی تا ۴۴ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

مساعدی ادامه داد: در این مدت ارتفاع موج دریا در سواحل شمالی استان ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر و در سواحل مرکزی و جنوبی ۹۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر خواهد بود.

وی گفت: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت سه و ۳۲ دقیقه بامداد، جزر اول ساعت شش و چهار دقیقه، مد دوم ساعت ۱۳ و پنج دقیقه و جزر دوم ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد