سه‌شنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۸ - 2019 September 24
کد خبر: ۲۲۰۵۰۵
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۰
در کمتر از ۴۸ ساعت
وی پس از ترک جلسه این را هم گفته که من به این دلیل جلسه با معاون استاندار را ترک کردم چون دیگر از این بازی های سیاسی خسته شده‌ام. در این دولت کسانی پست گرفته‌اند که ضعیف‌ترین ها بوده‌اند. من هیچگاه ادعایی در این خصوص نداشتم و خواسته من این است حداقل همین جایگاهی که داریم از ما نگیرند.
به گزارش سوک، در حالی که در روز بیستم اردیبهشت ماه سال جاری ، رضا معتمد از چهره های اصلاح طلب استان با انتشار بیانیه ای خروج رسمی خود را از هرگونه فعالیت سیاسی اعلام کرد خبر می رسد که دیگر اصلاح طلب ژورنالیستی نیز در یک نشست رسمی از قطار سیاسیون اصلاح طلب پیاده شد.

بر اساس این گزارش، یونس جعفری که سابقه قریب به سی سال فعالیت هنری در کنار حدود بیست سال فعالیت روزنامه نگاری با انتشار هفته نامه بیرمی در کارنامه کاری خود دارد، در هفته گذشته در نشست فعالان اجتماعی و سیاسی تنگستان با معاون سیاسی استاندار خروج خود از فعالیت های سیاسی را اعلام و جلسه را ترک کرد.

وی که ریاست دو دوره ستاد روحانی در تنگستان را بر عهده داشته در این نشست اظهار داشت: با شرایط فعلی فعالیت سیاسی یک خبط بزرگ است و من دیگر این کار را نمی‌کنم. معمولا در کشور هایی که حزب وجود دارد کسی که می‌خواهد فعالیت سیاسی کند عضو حزب می‌شود و احزاب برای رسیدن به قدرت در انتخابات شرکت می‌کنند و وقتی پیروز شدند اعضای خود را مورد توجه قرار می‌دهند اما در کشور ما کسانی که در ایام انتخابات سکوت می‌کنند تا کسی نداند چه موضعی دارند بعد از انتخابات پست می‌گیرند و افرادی امثال ما زیر پا له می‌شویم و محاکمه می‌شو‌یم و اگر خودمان زبان دفاع از خود نداشته باشیم هیچ کس از ناحیه دولت حمایتمان نمی‌کند، بنابرین فعالیت سیاسی با این شرایط اشتباهی بزرگ است و من اعلام می‌کنم که اشتباه کردم و بعد از این به هیچ وجه کار سیاسی نمی‌کنم و می‌خواهم به فعالیت های هنری بپردازم که پیش از این علاقمند بوده ام. حضورم در این نشست نیز به احترام میزبان بود که دعوت کرده بودند و با اجازه حاضران جلسه را ترک کردم.

وی پس از ترک جلسه این را هم گفته که من به این دلیل جلسه را ترک کردم چون دیگر از این بازی های سیاسی خسته شده‌ام. ربطی به تیم سیاسی استان ندارد. در این دولت کسانی پست گرفته‌اند که ضعیف‌ترین ها بوده‌اند. من هیچگاه ادعایی در این خصوص نداشتم و خواسته من این است حداقل همین جایگاهی که داریم از ما نگیرند.

به نظر می رسد که عملکرد بسیار ضعیف روحانی در دولت دوازدهم حتی حامیان پر و پا قرصش را به ستوه آورده و از آنجا که اصلاح طلبان به دنبال تطهیر خود از روحانی هستند، انتخاب گزینه خروج از هر نوع فعالیت سیاسی می تواند به عنوان بهترین شیوه برای عدم پاسخگویی به حمایت از روحانی در دو انتخابات گذشته قابل تحلیل باشد.
برچسب ها: ژورنالیست
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد