چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 21
کد خبر: ۲۲۰۵۲۱
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۵
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر خواستار تسریع در تکمیل طرح‌های آبرسانی در سطح استان شد و گفت: طرح شیرین‌سازی آب در شهرهای دالکی، آب‌پخش، سعدآباد، شبانکاره، وحدتیه در دست اجرا است.
تکمیل طرح‌های آبرسانی تسریع شود/ ساخت آبشیرین‌کن در ۵ شهر دشتستان

به گزارش سوک، عبدالکریم گراوند بعد از ظهر یکشنبه در نشست شورای آب استان بوشهر اظهار داشت: در تابستان گذشته شاهد بروز مشکلاتی در تأمین آب استان بوشهر بودیم که تلاش شده امسال مشکلات به حداقل برسد.

وی تأمین آب مورد نیاز در شهرها و روستاهای استان را یک ضرورت دانست و اضافه کرد: به منظور رفع مشکلات کم‌آبی در استان نسبت به اجرای طرح‌های مختلفی همچون ساخت تأسیسات آبشیرین‌کن اقدام شده است.

استاندار بوشهر حفر، تجهیز و کف‌شکنی چاه‌های آب شرب را از دیگر راهکارهای عبور از مشکلات بی‌آبی دانست و بیان کرد: در روستاها و شهرهای ساحلی استان بوشهر پروژه‌های آب شیرین‌کن را در دست اجرا داریم.

وی تسریع در تکمیل طرح‌های آبشیرین‌کن را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: طرح شیرین‌سازی آب در شهرهای دالکی، آب‌پخش، سعدآباد، شبانکاره، وحدتیه در شهرستان دشتستان در حال اجرا است.

گراوند خواستار رفع مشکلات آبرسانی روستاهای بخش ساحلی دلوار تنگستان و تسریع در اجرای طرح آبرسانی به روستاها و شهرهای عسلویه شد و افزود: طرح آب شیرین‌کن سیراف تأمین کننده آب شهرستان جم تسریع شود.

وی از جدیت و پیگیری مداوم برای اجرا و تکمیل طرح‌های آبرسانی شهرها و روستاهای دشتستان و عسلویه و تنگستان خبر داد و گفت: ۳۰ میلیارد ریال برای تأمین اعتبارات خطوط انتقال آبرسانی خلیج فارس تخصیص می‌یابد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد