سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۲۲۰۶۷۶
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
با صدور حکمی
پس از هشت ماه سکانداری برق استان توسط نادر تمیمی به شکل سرپرستی، صبح امروز یک هم استانی به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان معارفه شد.
به گزارش سوک، پس از هشت ماه سکانداری برق استان توسط نادر تمیمی به شکل سرپرستی، صبح امروز یک هم استانی به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان معارفه شد.

اردشیر مذکوری که امروز رسما هدایت شرکت توزیع برق استان بوشهر را بر عهده گرفت متولید سال ۱۳۵۳ از بندر‌کنگان استان بوشهر است که پیش از اخذ این مسئولیت، مدیر مهندسی و نظارت شرکت مدیریت شبکه برق ایران را به عهده داشته است.


از جمله مهمترین سوابق اجرایی مذکوری( به نوشته ثلاث) که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی برق – قدرت از دانشگاه صنعت آب و برق و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی MBA از دانشگاه پیام نور تهران است می توان به مدیر بهره برداری و کنترل سیستم مرکز ملی راهبری شبکه سراسری برق ایران، رئیس گروه بهره‌برداری لحظه ای مرکز ملی راهبری شبکه سراسری برق ایران و کارشناس ارشد بهره برداری لحظه ای مرکز ملی راهبری شبکه سراسری برق ایران اشاره کرد.

از دیگر سوابق کاری این هم استانی می توان به همکاری پاره وقت با شرکت‌های مهندسی مشاور قدس نیرو، دریاپالا و والا انرژی بعنوان کارشناس ارشد و مدیر بخش برق در پروژه‌های طراحی، نصب و راه‌اندازی (EPC‌) نیروگاه‌های حرارتی و تولید پراکنده،همکاری پاره وقت با شرکت مهندسی مشاور سراج به عنوان مدیرگروه طراحی شبکه‌های توزیع منطقه برق ۱۷ شهریور و قدس شرکت توزیع تهران بزرگْْ، رئیس گروه نوبت‌کاری بهره‌برداری نیروگاه سیکل ترکیبی شهید منتظرقائم و کارشناس مسئول نصب و راه اندازی نیروگاه سیکل ترکیبی شهید منتظر قائم اشاره کرد.


پایگاه خبری سوک ضمن تجلیل از زحمات هشت ماهه تمیمی به عنوان سرپرست شرکت توزیع برق استان که زحمات طاقت فرسایی برای رفع مشکلات این شرکت و انجام پروزه های مختلف متحمل شده بود، این انتصاب را به مذکوری تبریک عرض می کند و موفقیت وی برای نیل به اهداف تعریف شده و افق های قابل دسترسی از خداوند خواستار است.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد