کد خبر: ۲۲۰۸۴۸
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۵
مردم روزه‌دار بوشهری در کنار آبهای نیلگون خلیج فارس در گرمای سوزان آفتاب به میدان دفاع از نخستین قبله مسلمانان با حضور حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس آمدند.
نه به معامله قرن| حضور باشکوه مردم بوشهر در راهپیمایی روز قدس به روایت تصویر

به گزارش سوک، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان پیش ازظهر امروز جای جای استان بوشهر مملو از روزه‌دارانی بود که با حضور در راهپیمایی قدس خشم و انزجار خود را از غاصبان، ظالمان و ستمگران و حمایت از مظلومان به ویژه مردم مظلوم فلسطین نشان دادند.

مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل ، رژیم اشغالگر فلسطین باید شود محو ز روی زمین، بیت المقدس عرصه جهاد است پیروزی‌اش بسته به اتحاد است، بیت المقدس را آزاد کن مسلمان، با اتحاد ملت فلسطین و آزاد گردد قبله نخستین از جمله شعارهای راهپیمان بوشهری در راهپیمایی روز جهانی قدس بود.

راهپیمایان بوشهری با طی مسیر خیابان امام خمینی(ره)، در مصلای جمعه این شهر تجمع کردند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع راهپیمایان  بوشهری با بیان اینکه رژیم صهیونیستی خود را آماده کرده بود تا به شعار از نیل تا فرات تحقق بخشد اظهار داشت:امروز قدرت‌های استکباری و کشورهای حامی رژیم صهیونیستی ببینند مردم چگونه با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس جنایاتشان را محکوم کردند.

سید محمد حسینی با اشاره به اینکه بیش از 70 سال است که رژیم اشغالگر ، ظلم و ستم و کودک کشی را بر مردم فلسطین روا می‌دارد خاطر نشان کرد: متاسفانه مرتجعین عرب و برخی کشورهای اسلامی در خواب غفلت هستند و از همان روزهای آغازین اشغال، مردم فلسطین دانستند که به این کشورها نمی‌توانند متکی باشند و با ایمان خود انتفاضه را آغاز کردند.

وی از تبدیل سنگ به موشک در فلسطین اشغالی خبر داد و بیان کرد: مردم فلسطین انتفاضه را با سنگ آغاز کردند که اینک تبدیل به موشک شده و این هراس و ترس اسرائیلی‌ها را به دنبال دارد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: آمریکایی‌ها با کمک رژیم آل سعود می‌خواهند در طرح معامله قرن دست به واگذاری سرزمین‌های اشغالی و جابه جایی گسترده آن بزنند تا بتوانند موقعیت کنونی اسرائیل را تثبیت کنند.

حسینی، با اشاره به اینکه معامله قرن با یک دروغ آغاز شدافزود: حقیقت آن مقاومت است نه معامله چراکه جهان استکبار می‌خواهد آرمان‌هایمان را کنار بگذاریم و قدرت نظامی و موشکی نداشته باشیم اما همانطور که امام راحل فرمودند روزی شاهد برچیده شدن این غده سرطانی خواهیم بود.

بر اساس گزارش خبرنگاران تسنیم از شهرهای مختلف استان بوشهر، راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرها و روستاهای، دشتستان، تنگستان، دشتی، کنگان، جم، عسلویه، دیلم، گناوه و دیر با حضور مردم روزه‌دار و مرزنشین و ساحل نشین با شکوه خاصی برگزار شد.

انتهای پیام/ تسنیم

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد