يکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 29
کد خبر: ۲۲۰۹۷۰
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
سند و نقشه راه استان بوشهر در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با حضور مسئولان استان بوشهر رونمایی شد.
نقشه راه استان بوشهر در گام دوم انقلاب رونمایی شد

به گزارش سوک، استاندار بوشهر ظهر دوشنبه در این آئین اظهار داشت: سند نقشه راه استان بوشهر در گام دوم انقلاب از اهمیت بسیار زیادی برای دستیابی به توسعه و پیشرفت استان برخوردار است.

عبدالکریم گراوند تسریع در عملیاتی شدن بیانیه گام دوم انقلاب را یک ضرورت دانست و اضافه کرد: بیانیه گام دوم انقلاب باید به باور عمومی تبدیل شود و همه برای عملیاتی‌شدن آن تلاش کنند.

وی تصریح کرد: برای اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب باید همان مسئولیتی که در دوران انقلاب، جنگ تحمیلی و عرصه‌های مختلف انقلاب داشتیم را دوباره مورد توجه قرار دهیم.

استاندار بوشهر با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای انجام برنامه‌های گام دوم انقلاب در استان بوشهر بیان کرد: بیانیه گام دوم باید به باور عمومی تبدیل شود.

وی خواستار استفاده از خلاقیت جوانان در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب شد و ادامه داد: باید با تبدیل این مهم به مطالبه عمومی گام‌های عملیاتی و اجرایی برداشته و اهداف مورد نظر مقام معظم رهبری محقق شود.

گراوند با اشاره به اینکه استان بوشهر در زمینه‌های مختلف به عنوان یک الگو در کشور شناخته می‌شود، افزود: سند نقشه راه استان بوشهر در گام دوم انقلاب می‌تواند به عنوان الگو در اختیار دیگر استان‌ها قرار بگیرد/مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد